امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۱۳ ۱۲:۴۱:۴۹
سلام حاج آقا فقط مي خواستم بگم چقدر خوب ميشه زمان برگزاري برنامه هاتون رو زودتر اعلام کنيد تا ما بتونيم برنامه ريزي کنيم. فقط اگه برنامه ريزي هارو زودتر اعلام کنيد ممنون ميشيم و دعاتون ميکنيم در پناه حق
شهاب مرادی
سلام/ درست می فرمایید اما بعضی اوقات واقعا نمی رسم. اما الان عرض کنم که شب جمعه بابل ان شاءالله که به شما ساروی ها هم نزدیک است. مراسم سالگرد مرحوم نجاریان ؛ پدر چهار شهید سرافراز
لینك ارسال به دوست
ابوالفضل عباس پور
22823 بازدید 22 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۱۳ ۱۲:۴۱:۲۱
سلام اقاي شهاب مرادي يه زماني براتون چندتا سوال ارسال کردم ولي هيچ جوابي نداديد سوال ها هم تکراري نبودن شما اون موقع تمام اميدمو نا اميد کرديد الان هم مشکلي مثل همون روزها برام پيش اومده ولي ديگه رغبتي براي درخواست مشاوره از شما ندارم شما فقط به سوالاتي پاسخ ميديد که از شما تعريف کرده باشن يا خيلي از شما بد گفته باشن اگه واقعا ملاکتون اين باشه براي پاسخگويي رضاي خدا کجاي کار شماست؟
شهاب مرادی
 سلام/ شاید کسی به اندازه من از این جور حرفها نشنیده! من که از اظهار نظرشما ناراحت نمی شوم ولی آرزو می کنم ای کاش بشود به همه جوانان عزیز و مردم پاک و شریف وطنم خدمت موثر کنم
اما دخترم این نوع بینش و این گونه واکنش ها فقط روز به روز فرد را ناکام تر و منفعل تر می کند.
الان چرا پیام شما را خواندم؟ مگر می دانم چه کسی و چه چیزی نوشته؟! اما برخی از افراد عادت کرده اند همه چیز را در راستای تحقیر خود تحلیل و تعبیر کنند. در حالی که یک مراجعه کننده حتی کم هوش این را متوجه می شود که برای تک تک مخاطبینم بیشترین احترام و شأن و منزلت را قائلم اما چه کنم که من یک نفرم با برنامه های متعدد و مخاطبین تقریبا بی شمار. تعطیل کنم یا ادامه بدهم؟

لینك ارسال به دوست
nazanin
20316 بازدید 54 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۱۳ ۱۲:۴۰:۰۳
سلام روزتون مبارک باشه \"استـاد. انشاالله خداوند عمر پر برکتي رو بهتون عطا کنه. زيارتتون هم قبول باشه. \" دوريم و دست مان به ضريح تو متصل، سيريم و عادت لب مان، ذکرِ «ساقيا»ست خدا نگهدارتون.
شهاب مرادی
 سلام/ معین جان سلام شما و سایر عزیزانم را رساندم و دعا کردم
لینك ارسال به دوست
ـمعين
16215 بازدید 13 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۱۱ ۰۶:۴۳:۳۶
سلام صبح شما بخير رسيدن بخير .
شهاب مرادی
 سلام/ روز و شب و عاقبت شما به خیر. 
لینك ارسال به دوست
صدرا
16910 بازدید 27 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۱۱ ۰۶:۴۲:۵۰
سلام حاج آقا چند روزى كه اينجا بودين با وجود فشردگى سفرتون روزهاى خيلى مفيدى بودن براى ما خاطرات خوبى هم باقى موندن بهتون عادت كرديم و بابت صميميت و سعه ى صدرتون ممنونيم اميدوارم كه شما هم حس خوب ما رو داشته باشين سفرتون به ايران، بى خطر انشالله و به اميد ديدار
شهاب مرادی
سلام/ الحمدلله سفر خوبی بود و مجالسی باصفا و دوست داشتنی. الحمدلله. 
البته مجالس قبل از غروب را همیشه دوست داشتم (سالها روضه دهه اول محرم منزل پدرم عصرها بود و تنگ غروب ...)
لینك ارسال به دوست
دوستعلى
17024 بازدید 42 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۱۱ ۰۶:۳۳:۳۰
سلام آقاي مرادي؛ رسيدن بخير، عزاداري هاتون مقبول خانم صديقه طاهره سلام الله عليها. زيارتتون هم قبول باشه. پسر کوچولوم از ديشب تب کرده و نتونستم بخوابم، خيلي کلافه بودم، به سايتتون سر زدم و چندتا مطلب خواندم حالم عوض شد، بخصوص يادداشت \"حيف از آن بانو\". خدا خيرتون بده. خيلي التماس دعا، براي شفاي همه ي بيماران و پسرم يک \"سوره حمد\" بخوانيد. ممنون سحرگاه11 ارديبهشت ماه 91 ؛ قم
شهاب مرادی
 سلام/ چشم. خدا حفظش کنه و خیرش را ببینید. 
لینك ارسال به دوست
zhina
16520 بازدید 36 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۱۱ ۰۶:۳۲:۳۰
سلام تو برنامه ها تون ديدم که عازم سفر به مشهد هستيد منم خيلي دلم گرفته و هواي زيارت کرده البته اين حال آشفته يه سالي ميشه که باهامه و منم هنوز نتونستم باهاش کنار بيام . حالا از شما مي خام که منم يه گوشه ذهنتون جا بديد و از دعاي خيرتون بي نصيبم نزاريد .حسابي بهم ريخته و دلتنگم. سفر بي خطر و التماس دعا. کاش ميشد همچو آواز خوش يک دوره گرد زندگي را بار ديگر دوره کرد...
شهاب مرادی
سلام/ الان دوساعت است که از فرودگاه امام خمینی رسیده ام پس از یک پرواز تقریبا ۱۴-۱۵ ساعته تعجب نکنید با یک بار مراجعت به هامبورگ و توقف داخل هواپیما به علت عارضه قلبی یکی از مسافران که به لطف خدا و تلاش های مهمانداران شریف و مهربان هما از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و همه مسافران خوشحال شدند و فرود و توقف جهت سوخت گیری در وین و ... و یک ساعت دیگر هم ان شاءالله عازم مشهدم و نايب الزیاره همه شما عزیزان. شما هم تعلل نکن برخیز و به پابوس آقا برو و حال آشفته را سامان بده ( هرچه می خواهی از امام رئوف بگیر)
لینك ارسال به دوست
سعادت66
17824 بازدید 70 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۸ ۱۱:۴۳:۰۶
سلام عليکم، در شب اول منبرتان در فرانکفورت مطلبي را تحت عنوان استفاده انبيا عظام از حکمت حضرت فاطمه زهرا (س) با ذکر حديثي از صادق ال محمد (ع) ارايه کرديد، اگر ممکن است اين حديث را بطور کامل بيان بفرماييد؟البته با قدري توضيح! ايا واژه سلال النبيين در زيارت جامعه-البته در مورد ائمه-با اين موضوع مرتبط است ؟ متسفانه ما به هيچيک از وجوه اين بزرگواران اگاهي نداريم. متشکرم. در پناه حق.
شهاب مرادی
 سلام/ الان فرصتم كم است عازم ايستگاه قطارم
اما حديث امام صادق عليه السلام: هي صديقة الكبري و علي معرفتها دارت القرون الاولي 
شرح و بيانش بماند
اما سلالة النبيين يعني فرزند انبيا از نسل انبيا


لینك ارسال به دوست
ali
18893 بازدید 39 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۸ ۱۱:۳۴:۱۵
سلام استاد داشتم يادداشتهاي سايت رو مرور ميکردم.10ابان 88 در يادداشتي با عنوان يک لحظه از پسر بچه اي با نام صالح صحبت کردين که بيمار بوده.حاج اقا الان در چه حالي هستش؟
شهاب مرادی
 سلام/ الحمدلله بهتراست. برايش دعا كنيد. همين جا از پدر و مادرش مي خواهم تا شرح حالي براي عموم عزيزان بنويسند
لینك ارسال به دوست
الناز
19233 بازدید 47 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۸ ۱۱:۳۱:۲۹
دوره جديد کلاس مجردها کي شروع ميشه؟ميشه تو اين دوره شرکت کرد
شهاب مرادی
 سلام/ اختيار پذيرش محدود در حد دوسه نفر با گروه اجرايي است و الا مبنا بر اين است كه پذيرش نداشته باشيم و پروتكل هاي كلاس را رعايت مي كنيم.
اگر دانشجويي اهل سرچ و خواندن چند صفحه يادداشت و كامنت در سايت نباشد در ثبت نام دوره بعد- اگر باشيم و متقاعد بشيم كه لازم است و اگر خدا بخواهد- ثبت نام. كند و پذيرش هم شود برايش مفيد نيست! اين حرف را جدي بگير. ميشه روش هايت را تغيير دهي تا بهره ببري!

لینك ارسال به دوست
fatemesadat
19057 بازدید 29 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۸ ۱۱:۲۳:۱۸
حاج آقاي مرادي سلام عليکم ... انشاالله به سلامتي و تندرستي به ايران برگرديد. جاي شما اينجا خاليست.
شهاب مرادی
 سلام/ شما بسيار محترم و مهربان هستيد براي شما و خانواده تان دعا كردم. از شما و همه عزيزانم متشكرم اميدوارم توفيقات روز افزون نصيبتان شود با عافيت و شاكامي.
 اميدوارم كه ثمره تلاش هاي دلسوزانه خود را ببينيد و توصيه ام را عمل كنيد!
(دارم اشتات Darmstadt از شهرهاي استان هسن و از همسايگان فرانكفورت است شب ها جمع قابل توجهي از مستمعين مجلس از اين شهر تشريف مي آوردند)
لینك ارسال به دوست
S.K
19244 بازدید 49 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۸ ۱۱:۱۳:۳۰
سلام وقت بخير چرا بچه هاي کلاس مجردها يه پيج اختصاصي تو فيس بوک ندارن؟
شهاب مرادی
 سلام/ نظر شما چيه؟ به نظر شما ضرورت داره؟ چرا
لینك ارسال به دوست
سيد امير عباس حسيني
18313 بازدید 39 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۸ ۱۱:۱۲:۱۳
سلام استاد مرادي از سخنراني عالي و صبر و حوصله و مهرباني شما بسيار تشكر مي كنم به كسي نگفتم ولي عميقا احساس كردم چيزي نمي دانم شما اصلا فخرفروشي نداريد ولي تسلط شما به اسلام و مباحث اعتقادي و تاريخي اين حس را ايجاد كرد اسمم ستعار
شهاب مرادی
 سلام/ جمع بي ريا و دوست داشتني شما و سوالات خوب و دغدغه هاي مقدس شما عزيزان عامل اصلي خوب بودن نشست ديشب بود.
لینك ارسال به دوست
محمدعلي
18503 بازدید 32 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۷ ۱۲:۰۴:۳۷
سلام، تو ليست برنامه هاتون ديدم كه فرانكفورت هستيد. شنيده ام جلسات اونجا خيلى خاصه؟ آيا تاييد مى كنيد؟ التماس دعا
شهاب مرادی
 سلام/ بله خيلي باصفا و صميمي است.
لینك ارسال به دوست
نيما
19224 بازدید 41 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۶ ۱۲:۳۲:۰۰
سلام حاج آقا. حالتون خوبه؟ التماس دعا.
شهاب مرادی
 سلام/ الحمدلله خوبم . اينجا -فرانكفورت- ساعت ١٠ صبح است و تا ساعتي ديگر برنامه عزاداري شهادت حضرت فاطمه سلام الله عليها برپا مي شود. هركجا هستيد در برنامه هاي سوگواري امروز ظهر در خيابانها شركت كنيد. و التماس دعا
لینك ارسال به دوست
محمد رضا
21850 بازدید 61 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۶ ۱۲:۲۸:۳۶
پيام تسليت.درميان تمام جلوه هاي خيره کننده روح بزرگ فاطمه انچه بيش از همه براي من شگفت انگيز است اين است که فاطمه همسفروهمگام وهم پروازروح عظيم علي است.اودر کنارعلي تنهايک همسرنبودکه علي پس از اوهمسران ديگري نيزداشت علي اورابديده ي يک اشناي دردهاوارمانهاي بزرگش مي نگريست وانيس خلوت بيکرانه واسرار اميزش و همدم تنهايي هايش.فرزندان از زنان ديگرش را بني علي مي خواندوانان رابني فاطمه.شگفتادر برابر پدر ان هم علي نسبت فرزندان به مادر.دکتر شريعتي.
شهاب مرادی
 سلام/ حضرت صديقه طاهره محور اهل بيت هستند و فضائل ايشان مافوق درك ما و او مورد مباهات اهل بيت بود اما يك نكته اي كه خوب است بدانيد غيرت نسبت به اميرالمومنين است كه همه اهل بيت داشتند و محور اين غيرتورزي نيز خود صديقه طاهره است كه خود فداي حيدر شد.
حتي وقتي حسنين را "ابن فاطمه" معرفي مي كردند ايشان خوششان نمي آمد! يك بار امام مجتبي در طواف بود شنيد كسي او را معرفي مي كند؛ هذا ابن فاطمه، امام مجتبي به آن مرد فرمودند: مرا به نام پدرم معرفي كن و ابي خيرٌ مني و من امّي پدرم هم از من و هم از مادرم بهتر است!
روشن است كه منظور آن افراد بي توجهي و بي احترامي نسبت به مقام و منزلت حضرت امير بوده
مانند آن فردي كه غلام ابوذر نقل مي كند كه در عرفات براي امام حسين و فاطمه سلام الله عليهما استغفار مي كرد و مدام تكرار مي كرد: اللهم اغفر لهذا الرجل و لاُمه، امام حسين با ناخشنودي به او فرمودند: امروز ما را اذيت كردي تَستغفرُ لي و لِاُمي و تتركُ ابي و ابي خير مني و من امي

لینك ارسال به دوست
مجرده
26589 بازدید 115 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۶ ۱۲:۲۰:۰۰
سلام دلم تنگ شده ما رو دعا کنيد يا زهرا
شهاب مرادی
 سلام/ سامان جان به يادت بودم و معمولا در دعاهايم هستي. از دعا فراموش نكن
يازهرا

لینك ارسال به دوست
saman meshkini
18105 بازدید 27 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۶ ۱۲:۱۷:۲۳
سلام حاج آقا حدوديک ماه هست براتون 6-7تا پيام دادم جواب ندادين فقط ميخواستم ببينم به دستتون رسيده؟
شهاب مرادی
 سلام/ بله اما چند پيام با اين آدرس ايميل با اسم هايي مانند صابر خسته دل ١٢ و ... اما مطمئن نيستم همه مربوط به شما باشد بايد تك تك اين هفت هشت پيام را بخوانم. نمي دانم علت رعايت نكردن ضوابط چيست. فقط كارم سخت تر ميشه؛ الان در فرصت محدودي كه توانستم براي خواندن پيام ها فراهم كنم مي بينم اغلب مطالبي است نصفه و نيمه كه نميشه پاسخ داد! 
اگر حل مشكل شما و امثال شما برام اهميت نداشت كه اين كار را شروع نمي كردم يا ادامه نمي دادم
لطفا ضوابط را و خصوصا پيام هاي با امتياز بيشتر را بخوانيد.
بيش از هفده هزار نفر عضو و ... انتظار نداشته باشيد همه را با اسم و ايميل رندومي بشناسم
لینك ارسال به دوست
صابرخسته دل
18639 بازدید 47 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۶ ۱۲:۰۴:۴۹
راستي حاج آقا بابت ايده ي صدقه دادن هم ممنونم وخوندن آل يس هم .نميدونيد چقدر خوبه.اون هم اول کلاس.ايشالا تاثير مثبتش بيشترهم شه.اميدوارم همه بچه ها قدرشو بدونن.
شهاب مرادی
 سلام/ اينها همه در طراوت و شادابي قلب موثر است.  خصوصا كه ثواب تلاوت يس به صديقه طاهره اهداء مي شود. 
لینك ارسال به دوست
آنسه
19620 بازدید 65 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۲/۰۴ ۰۳:۰۴:۰۶
سلام آيا اين جمله آيت الله وحيد که ميگويند در حضور شما بوده صحت دارد؟ \"حفظ نظام از اوجب واجبات است نه براي امروز که ما هستيم، براي هميشه تا روزي که اين پرچم به دست امام زمان (ارواحنافداه) برسد و ما همه در قبال اهل بيت(ع) مسئوليم\"
شهاب مرادی
 سلام/ بله همین عبارت را فرمودند. »»» لینک خبر مذکور
لینك ارسال به دوست
رضا
22190 بازدید 84 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۵ ۰۰:۴۶:۰۹
سلام اتفاقا بايد به عرضتون برسونم هم ضوابط رو خوندم هم چند بار پيام 50155.متاسفانه فکر ميکردم شرح دقيق و ريز مساله ام و چند ساعت وقت گذاشتن و نوشتن ارزش جواب دادن شما رو داره.حتما موضوعات مهمتري مثل اسکار و تبريک عيد و...باعث شده.در ضمن نفرين هم نکردم فقط خيلي عصباني بودم که اگه بکنم هم اينقدر پيش خدا بي آبرو هستم که مطمين باشيد نميگيره. خداحافظ شما
شهاب مرادی
 سلام/ تعجب می کنم؛ اگر آن پاسخ را یک بار خوانده بودید باید از مسیری  که برای تشخیص و درمان توصیه کرده بودم اقدام می کردید نه ... . 

لینك ارسال به دوست
soheyl
29909 بازدید 39 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۵ ۰۰:۱۸:۱۳
سلام/روضه و شادى با هم ميشه يك جا باشند؟
شهاب مرادی
 سلام/ بله. پسرم اموات هم از دیدن دوستانشان خوشحال می شوند(...فانهم یفرحون بزیارتکم)  ما که فعلا زنده ایم پس باید خوشحال تر بشیم. توسل و روضه به معنای عزای مصنوعیِ بیست و چهارساعته نیست! زندگی با نمایش فرق می کند لطفا انتظار نقش بازی کردن و دروغ ازم نداشته باش.
خنده و گریه عشاق زجایی دگر است!   
لینك ارسال به دوست
مصطفى صالحى نيا
33921 بازدید 121 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۵ ۰۰:۱۰:۵۳
سلام عليکم حاج دلم هواتون را کرده و منتظر ديدارتون اصفهان هستم. ما را در اين روزها(ايام سوگواري بانوي دو عالم)فراموش ننماييد. يا علي
شهاب مرادی
 سلام/ ان شاءالله چهارشنبه اصفهانم منزل سردار قربانی. اگر بشه با آقا وحید و سایر دوستان مشترک و عزیزانم بعد یا قبل از روضه دور هم باشیم و زیارتتون کنم. خیلی شاد خواهم شد. با مصطفی  جان هم میشه هماهنگ کنید. یاعلی
لینك ارسال به دوست
مجتبي روانان
29732 بازدید 34 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۵ ۰۰:۰۶:۴۵
سلام استاد خوبيد؟ 1: يک شب تو يکي از برنامه هاي پارک ملت(خدا بيامرز!)فرموديد (من مضمون صحبتتون رو ميگم)\"حرفهايي که گفته ميشه نصفش شنيده ميشه.شنيده ها نصفش فهميده ميشه و فهميده ها نصفش عمل ميشه\"!! واي که اين اتفاق چقدر بارز هست توي خيلي از پيام هاي دريافتي بعد تحويل سال و من جسارتا اضافه ميکنم که اين موضوع شامل مطالب درج شده نه فقط گفتاري هم شده(بخش کامنتهاي دوستان رو ميگم) 2:افتخار ميکنم کشورم جوانهاي نازنيني داره که وقتي کمي عصباني ميشن و با کنايه به کسي پاسخ ميدن باز کامنت ميذارن و عذر ميخوان(يعني که شاگردي استاد رو کردن) 3:سعه صدرتان در پاسخ به بعضي پيامها مثال زدني است خدا قوت و مراقب خودتان باشيد يا علي
شهاب مرادی
سلام/ یاعلی. باید برای بهتر گوش دادن و کامل تر شنیدن اول به دیگران احترام بگذاریم و بعد تمرین و تمرین و تمرین

لینك ارسال به دوست
زهرا13
31845 بازدید 86 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۴ ۰۰:۰۰:۴۶
سلام تا حالا فکر ميکردم که پيامم رو نخونديد اما وقتي خودتون گفتيد که همه رو ميخونيد و به ده درصد جواب ميديدواقعا براي خودم متاسفم شدم که چرا به شما اعتماد کردم و راز ها و سخت ترين لحظات زندگيم رو با شما شريک شدم به اميد کمک و همدردي شما.تو اين بيست و چند روز همش منتظر بودم و اميدوار.شما اميد منو ازم گرفتيد.حتما شما هم راه حلي به نظرتون نرسيد.به خدا واگذارتون ميکنم همين....
شهاب مرادی
 سلام/ پیام شما هم تکراری بود روز ششم فروردین ۹۱ ارسال کرده بودید. به جای قهر و نفرین و ... سرچ کن و ضوابط را بخوان. یقینا پیام های با امتیاز بیشتر را نمی خوانید از جمله پیام شماره 50155 ؛ بخوان! 
لینك ارسال به دوست
soheyl
29783 بازدید 31 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۳ ۰۱:۱۲:۳۸
سلام بي صبرانه منتظر نوپا ۴ هستيم. ...يا حق.
شهاب مرادی
 سلام/ ان شاءالله به زودی همین جا تاریخ ثبت نام را  اعلام می کنم.
شاد و سرافراز باشید.

لینك ارسال به دوست
farzane62tt
33492 بازدید 46 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۳ ۰۱:۰۹:۳۲
سلام استاد. خداقوت از شاگردان شما در کلاس مجردها هستم. به خاطر توضيحاتي که درباره‌ي برنامه‌ي سال تحويل داديد ممنونم. تا ديروز فکر مي‌کردم عمدا بحث اسکار را مطرح کرديد. متشکرم براي توضيحاتتون و بيشتر از اون براي کلاس بسيار مفيد مجردها. خدا حفظتون کنه. التماس دعا
شهاب مرادی

 سلام/ الحمدلله. التماس دعا. شب به خیر

لینك ارسال به دوست
زينب 2783
44443 بازدید 68 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۳ ۰۱:۰۸:۲۵
سلام آقاي شهاب مرادي،يه سوال، شما که فيلم جدايي نادر از سيمين رو نديديد،شما که اسکار براتون اهميتي تداره پس چرا مراسم جايزه ي اسکار رو تماشا ميکنيد؟ اگر تماشا نکرديد از کجا ميدونيد که دختر آقاي فرهادي روسري سر نکرده بوده،از کجا ميدونيد که لباس آقاي فرهادي چه جوري بوده که به احسان عليخاني ميگيد با ديدن لباست ياد لباس اسکار ميفتم.؟ خيلي ناراحتم نه از دست شما بلکه از دست خودم که هميشه از شما به عنوان يک روحاني روشن فکر ياد ميکردم، روحاني که مثل بقيه روحاني ها تعصبات بيجا و اشتباه نداره.ولي حالا ميبينم که اشتباه ميکردم
شهاب مرادی

 سلام/ دخترم
۱. من هر روز تمام سایت های خبری داخلی را می بینم اوایل دهه ۸۰ فقط بازتاب و فارس و بعد هم سایت های دیگر؛ الان تقریبا ۷سال میشه که مستمر به صورت روزانه، اخبار و تصاویر را چک می کنم.
۲. و مثل هر کسی برای من هم دوستانم -البته محدود و ضابطه مند تر از معمول- اخبار و مطالب گوناگونی را در حوزه فرهنگ و اجتماع برایم ایمیل می کنند.
۳. اخبار و تصاویر مراسم مذکور را در سایت های خبری داخلی دیدم و خیلی ناراحت شدم. شما ندیدید؟
۴. با اسکار و گِرمی و امی و ... از قبل آشنا بودم و این بعید نیست که اتفاقات حوزه فرهنگ را رصد کنم. 
۵. در مورد لباس آقای علیخانی مزاح کردم و روشن بود نسبت به این سبک پوشش نقد دارم.
۶. در مورد تعصب بی جا و با جا هر دو را مردود می دانم. من متعصب نیستم اما غیرت دارم و برای این غیرت حاضرم فدا شوم. شما هم حتما نسبت به اسلام عزیز و انقلاب و شهدا و ارزش ها غیرت داری.
۷. لطفا فایل آن مصاحبه را دانلود کنید و آن را کامل ببینید و به آن چند ثانیه ی برخی سایت ها و شبکه های انگلیسی اکتفا نکنید. آنجا تصریح کردم منظورم فیلم و فیلم ساز نیست. البته در گفتگو به اشتباه گفتم فیلم اکران نشده که تصحیح می کنم.
۸. فیلم را در ایام نوروز دیدم.

لینك ارسال به دوست
آرزو
99675 بازدید 318 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۳ ۰۰:۳۶:۲۳
گفته بودين فقط به ده درصد دريافتي ها پاسخ دادين هرچند همه را ميخوانيد.فهميدم پيامم که هزار بار پيگيري بدرقه راهش کردم اونقدر بي اهميت و شرمسارانه بوده که شما هم از پاسخ بهش امتناع کردين.ميدونم قصور از شما نيست.
شهاب مرادی
 سلام/ در شرم آور بودن اون شرح حال تردید ندارم چنانچه در تواب بودن خدا تردیدی نداریم. اما تحلیل شما از عدم پاسخ یا عدم انتشار درست نیست، علت امور دقیق دیگری است که برخی از آن در ضوابط اشاره کردم
لطفا یک بار دیگه پاسخ پیام خودتان به تاریخ ۲۳ مرداد پارسال را بخوانید. توبه کن و خودت مراقب آبروی خودت باش!  
 
لینك ارسال به دوست
سحر
31308 بازدید 46 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۳ ۰۰:۲۴:۲۴
سلام. ...بعد از مراجعين زندگي بهتر شدم. وقت روانپزشکم با خانم دکتر کرماني ... خصوصی... اما خيلي کلاس برام خوبه حاج آقا
شهاب مرادی
 سلام/ مانعی ندارد. اگر به مشکل خورد به من اطلاع بدهید.
لینك ارسال به دوست
مصطفي9
29338 بازدید 19 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۳ ۰۰:۲۱:۲۳
سلام جناب مرادي. عرض ادب.خيلي دوستون دارم آقاي مرادي. راستش من لحظه سال تحويل نتونستم صحبت هاي شما را در شبکه2 ببينم و گوش کنم. ميخواستم ببينم چطوري ميتونم فيلم صحبتهاتون را بدست بيارم؟؟ (سال تحويل خواب موندم، خداکنه که تا آخر سال خواب نمونم!!)ياحق.
شهاب مرادی
سلام/  آقای خزلی آپلود کرده اند : لینک دانلود

لینك ارسال به دوست
کامبيز
29365 بازدید 30 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۴۲:۴۵
با سلام. فايل گفتگوي شما در برنامۀ ويژۀ تحويل سال شبکه دو را آپلود کردم: http://parsaspace.com/files/9002954884/?c=1153 از صحبت هايتان لذت بردم. التماس دعا، تهران، 20 فروردين 91
شهاب مرادی
 سلام/ متشکرم. لینک دانلود
لینك ارسال به دوست
علي خزلي
33779 بازدید 69 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۳۵:۴۴
سلام 1. استاد از بچه هاي کلاس مجردها هستم. 2. 26 سالمه و مجرد و ليسانس فيزيک و مذهبي 3. هر جا ميرم همه حرف از ازدواج و دير شدنش بهم ميزنند 4.-----چند روز پيش رفتم حرم حضرت عبدالعظيم حسني براي پرداخت خمس، آقاي روحاني شروع کرد به نصيحت کردن که چرا مجردي----- 5.بسيار نااميدم کرد ،گفت تو اين سن پسر متدين بسيار کمه و خلاصه هزار تا حرف ديگه 6. ----وقتي از اونجا اومدم بيرون عليرغم تمام تلاشم براي داشتن ظاهري شاد و پنهان کردن ناراحتي هام تو ايام عيد، به شدت گريستم---- 7. استاد ما دخترا چه کنيم؟؟؟؟؟؟؟ 8. دچار افسردگي شدم. کم آوردم
شهاب مرادی
 سلام/ نگران نباشید. دیر نشده. اما در این باره حتما یک جلسه در کلاس توضیح می دهم. ان شاءالله
لینك ارسال به دوست
محبوبم
35442 بازدید 177 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۳۰:۰۹
با سلام خدت شما.بنده کارشناس فرهنگي دانشگاه صنعتي شاهرود مي باشم. مي خواستم از جنابعالي دعوت کنم که انشاالله در اواسط يکي از روز هاي ارديبهشت از بيانات شما در جمع دانشجويان دانشگاه صنعتي شاهرود بهره مند شويم.در صورت امکان شماره اي جهت تماس باري من ارسال کنيد. با تشکر فراوان
شهاب مرادی
 سلام/ شماره تلفن در ضوابط درج شده.
لینك ارسال به دوست
مجيد يونسيان
26423 بازدید 15 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۲۲:۴۸
سلام حاج آقا فکر کنم عيد خيلي بهتون خوش گذشته که خبري ازتون نيست.
شهاب مرادی
 سلام/ درخدمتم. 
لینك ارسال به دوست
آگوستين
26440 بازدید 23 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۲۱:۵۴
سلام عرض ميکنم.بالاخره موفق به عضويت در سايت شما شدم.من تو اين ماه سه بار پيام ارسال کردم اما وقتي ميام تو سايت پيام و جوابش رو نمي بينيم.به چه طريقي مي تونم ببينم؟پيگيري
شهاب مرادی
 سلام/ در این باره بسیار توضیح داده ام. پیام های با امتیاز بیشتر را بخوانید تا آن پاسخ ها را پیدا کنید. اجمالا عرض می کنم تا امروز من فقط به چیزی حدود ده درصد دریافتی ها پاسخ داده ام هرچند همه را می خوانم.
لینك ارسال به دوست
اسماء 20
26704 بازدید 17 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۲۰:۰۲
سلام.خسته نباشيد.التماس دعا
شهاب مرادی
 سلام/ سلامت باشید. یاعلی
لینك ارسال به دوست
ali
26170 بازدید 15 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۱۷:۴۲
سلام امسال هيچ برنامه اي در شيراز نداريد؟
شهاب مرادی
 سلام/ هنوز نه. اغلب دعوت ها دانشگاهی است -و نه هیئتی- و البته به دلیل تراکم برنامه هایم و تداخل قظعی نیست مثلا دیروز برادر خوبم آقای دکتر هادی برای سه مناسبت مختلف برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز دعوت کردند. هنوز تصمیمی نگرفتم.
چند باری که در برخی دانشگاه های شیراز بودم بسیار راضی بودم مثلا آخرین جلسه ام در علوم تحقیقات فارس با گفتگوهای بعدش بیش از ۷ ساعت شد و به پرواز نرسیدم اما سرشار از نشاط و شادابی

لینك ارسال به دوست
محمد
27900 بازدید 41 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۱۶:۱۹
سلام بيقراري واسترس ناشي از مصرف قرص براي بيماري جسمي اگر امكان كاهش دوز نباشد چجوري برطرف ميشه شما به روشهاي مديتيشن و ريلكسيشن چقدر اعتقاد داريد؟
شهاب مرادی
 سلام/ با روان پزشک مشورت کنید. البته در اغلب متون علمی بر اساس پژوهش های انجام شده تاثیر مثبت این دو روش را تایید و یا توصیه می کنند. و یا برخی نرمش ها و ورزش ها. به هرحال با روان پزشک تان مشورت کنید.


لینك ارسال به دوست
منصوره
25798 بازدید 28 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۱۵:۴۱
سلام استاد لطف كنيد معني جمله پيامبر اكرم (ص)را هم بنويسيد.تشكر [اشاره به حدیث سایت به مناسبت فاطمیه ]
شهاب مرادی
 سلام/ فاطمه پاره اي از وجود من است. اوست نورچشمم و اوست میوه ی دلم و [اوست] جان من (روح و جانم در سینه ام ) 
هر کس او را اذیت کند، مرا اذیت کرده و هرکس مرا اذیت کند خدا را اذیت کرده
هرکس او را به خشم آورد مرا خشمگین کرده

مرا می آزارد هرچه او را اذیت کند. 
[قال رسول الله: فاطمةُ بضعةٌ مِنی، و هي نورُ عينی، ثمرةُ فُؤادی، و روحی التي بينَ جنبَی،
مَن آذاها فقد آذانی و من آذانی فقد آذی اللَّه، و من اَغضبها فقد اغضبني  يوذيني ما آذاها]
خدا هرکس که فاطمه را آزار داد و او را ناراحت کرد و او را خشمگین ساخت را نیامرزد و لحظه به لحظه به عذاب آنها بیافزاید. اللهم العنهم جمیعا
لینك ارسال به دوست
ستاره
32497 بازدید 95 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۱۵:۳۰
باسلام درخصوص بازنشستگي /نشاط زندگي /محدودنمودن خواسته هاي ديگران بانامهاي مستعار چند پيام ارسال نمودم لطفا پيگيري متشکرم 11.50-22/1/91
شهاب مرادی
 سلام/ ضوابط را نمی خوانید؟
لینك ارسال به دوست
شادي 52
24581 بازدید 12 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۲:۱۴:۲۴
سلام.بردن کتاب براي تولد همکار پسر با وجود علاقه و اعتقادات مذهبي هر دو طرف کار درستي است؟ خداوند راضي است؟ با تشکر.
شهاب مرادی
 سلام/ اشکال شرعی ندارد. اما دلیل شما برای این کار، احترام یا مناسبات معمول است؟ یا ابراز کنایه آمیزِ محبت؟ برای دریافت پاسخ او، و برای اطمینان بیشتر و برای آرام تر شدن خودتان؟؛ که دریابید آیا او هم شما را دوست دارد یا نه! و آیا می شود یا نمی شود.
ظاهرا اصل مسئله، علاقمندی شما به اوست! نه هدیه دادن یا هدیه ندادن.
به او احساس علاقمندی دارید؟ یک طرفه؟! 
اگر منظور شما فقط ازدواج است آن هم کاملا محترمانه و رسمی، رفتاری را انتخاب کن که دقیقا همین منظور از آن فهمیده شود! نه دوست یابی و ...


لینك ارسال به دوست
جسيکا
30379 بازدید 118 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۱:۱۳:۱۱
سلام.کاش ميشد جوابمو تا شب ميدادين.آخه ديگه وقتي ندارم. با تشکر.
شهاب مرادی
 سلام/ سوالی را ۱۶ فروردین ارسال فرمودید همان روز هم درخواست کردید به هیچ وجه منتشر نکنم! 
ا\ر تا نیم ساعت دیگر که مشغول پاسخ هستم دقیقا سوالت را تیتروار مطرح بفرمایید پاسخ را مثل همه ی پاسخ ها عمومی منتشر می کنم. مثل همین جواب.
لینك ارسال به دوست
جسيکا
24705 بازدید 11 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۱:۰۵:۳۱
با عرض سلام و خسته نباشيد/ با همسرم مشکل دارم مرد خوبي است ولي به من اهميت نميدهد يعني حق من نميداند که بدانم کجاست و يا اينکه به ديگران مخصوصا خانواده اش بيشتر از من اهميت ميدهد ديگر کم آورده ام کمکم کنيد هم زندگيم را دوست دارم و هم ازش خسته شده ام کمکم کنيد چکار نم ديگر نميتوانم
شهاب مرادی
 سلام/ ابتدا در مورد اهمیت دادن و اهمیت گرفتن و اهمیت داشتن دقیق تر منظور خودت را پیدا کن .بیشتر بدان . تامل کن. فکر کن. 
از رفتار شما شوهرتا چه برداشتی می کند؟ خودتان چه منظوری دارید؟ دقیق می دانید؟ مثلا کدام یک از موارد زیر در مورد چک کردن موقعیت های شوهرتان صدق می کند؟ از نگاه خودت و نگاه او و نگاه اطرافیان جداگانه بررسی کن و واقعیت ها را انکار نکن.
محبت، نگرانی، نگرانی وسواسی، دلسوزی، کنجکاوی، فضولی، بدبینی، بد دلی، کنترل و مدیریت 
لینك ارسال به دوست
مريم
28101 بازدید 89 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۲۲ ۱۰:۳۸:۳۱
سلام حاج آقا انشاالله حال شما خوب است ؟ مدتي است به پيام ها جواب نمي دهيدو يادداشت جديدي نگذاشته ايد نگران شديم ما به سايت شما و خواندن پيام ها عادت کرده ايم انشاالله در پناه ايزد منان در کنار خانواده محترمتان خوش باشيد
شهاب مرادی
 سلام/ درس و بحث و مطالعه و قبلش هم دید و بازدیدهای نوروزی .... اما تمام پیام ها را خوانده ام. همچنان تازه واردهای محترم و گرامی با سبک و سیاق کارم در اینجا ناآشنا هستند. 

لینك ارسال به دوست
هدي.sh
23361 بازدید 26 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۰۵ ۱۸:۰۴:۱۶
به نام خدا سلام الا اي طوطي گوياي اسرار مبادا خاليت شکر ز منقار سرت سبز ودلت خوش باد جاويد که خوش نقشي نمودي از خط يار سخن سر بسته گفتي با حريفان خدا را زين معما پرده بردار به مستوران مگو اسرار مستي حديث جان مگو با نقش ديوار خداوندي بجاي بندگان کرد خداوند از آفاتش نگه دار عيدتون مبارک
شهاب مرادی
 سلام/ عیدشما هم مبارک.
لینك ارسال به دوست
مصطفي
31107 بازدید 56 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۰۵ ۱۷:۰۴:۳۵
سلام و عرض تبریک واقعا تصورم در مورد اسکار با تلنگر شما تغییر کرد. همیشه صراحت و شفافیت و شجاعت شما را دوست داشته ام. به قول معروف شما مانند دیگران از لباس پادشاه تعریف نکردید و با شجاعت و برخلاف متملقین گفتید اسکار برایم مهم نیست. هرچند تصریح کردید نظرم ربطی به فیلم و آقای فرهادی ندارد و در مورد امریکاست اما برخی مدعیان روشنفکری چه تندرو و چه بی منطقی می کنند از ماهواره ها و برخی سایت ها و وبلاگ ها چه سنگی به سینه می کوبند. و تلاش می کنند القا کنند که شما با این فیلم مخالف و با آن فیلم موافق و ... درحالی که شما فقط در مورد اسکار نظر دادید. چند نظر دادم در تایید نظر شما که هیچکدام را منتشر نکردید ظاهرا بیشتر مخالفین را تحویل می گیرید.
شهاب مرادی

 سلام/ تمامی پیام های این ۵-۴ روزه را خواندم و در روز اول تعدادی را پاسخ دادم. در این ۵ سال هیچ وقت تمام پیام های دریافتی را نتوانسته ام منتشر کنم .به ضوابط ارسال رجوع کنید.
روزهای عادی فرصت پاسخ دادن به همه ی پیام ها را ندارم این روزها که عید است و دید و بازدید و ... . اما همه را می خوانم. نه از پیام شما شعف ناک می شوم و نه از اظهارات دور از ادب مکدر. و برای همه دعا می کنم.

لینك ارسال به دوست
یک بیننده
46641 بازدید 160 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۰۵ ۱۷:۰۰:۴۸
از بيان نظر شما در باره اسکار بسيار ممنونم حرف دل ما را زديد . من دبير دبيرستان هستم
شهاب مرادی

 سلام/ یاعلی

لینك ارسال به دوست
بهزاد
42630 بازدید 100 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۰۵ ۱۶:۴۳:۰۶
سلام فقط یک تبریک و یک تشکر و خداقوت به شما که می دانم ملامت ملاتگران در صلابت کلام دلنشینت تاثیر ندارد. از باب توصیه وظایف مومنین بر هم این آیه را تقدیم می کنم: الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ وَكَفَى بِاللَّهِ حَسِيبًا بیش از پیش دوستت داریم.
شهاب مرادی
سلام/ سال نو مبارک. سلامت باشید. یاعلی
لینك ارسال به دوست
بهمن ربیعی
38271 بازدید 80 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۱/۰۱/۰۳ ۰۹:۵۰:۴۲
با سلام حاج اقا يه سوال فني از حضورتون داشتم اونم اينه كه اگر به يه مطلبي مثبت بديم در واقع به سوال مثبت داديم يا به جواب شما. اگر به سوالم جواب بدين ممنون ميشم. تا حالا در عرض سه روز اين سومين پياممه كه به دو تاي قبلي جواب ندادين حداقل به اين يكي جواب بدين
شهاب مرادی
 سلام/ مفهوم مثبت و منفی در این سایت چون ماهیتش بحث و جدل نبوده یعنی توصیه به دیگران برای خواندن این سوال و جواب نه موافقت و مخالفت با محتوای سوال یا پیام
اما در کامنت های ذیل مطالب به معنی تایید است.
لینك ارسال به دوست
مسعود
41927 بازدید 80 امتیاز