ثبت نام دوره نهم کلاس مجردها

در لحظه تفکر کنید، در ذهن تان ارزیابی و نقد کنید و اظهارنظر جرأت‌مندانه‌ی محترمانه و جدل احسن برای فهم بهتر و... . «کلاس مجردها» بیش از آن که یک کلاس آموزشی باشد یک کلاس تربیتی است. تمرینی است برای تفکر خلّاق و نقّاد. همه با هم درگیر فهمیدن و دانستن می شویم و اگر کسی در تمام زمان کلاس تمرکز و هوشمندی کافی را به خرج ندهد، از کلاس کم بهره می مانَد و شاید خسته شود. و مرا هم خسته کند!!! پس اگر حوصله اش را ندارید و یا این روش را نمی پسندید ثبت نام نکنید!
ادامه مطلب
سه‌شنبه , ۰۴ دی ۱۳۸۶ ساعت ۱۷:۰۰
منتشر شده در: انعکاس » خبر

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، شهاب مرادی در ديدار امروز خود با دانشجويان كه در تالار علامه حلی دانشگاه آزاد برگزار شد پيرامون حدود روابط دختران و پسران در دانشگاه گفت: ارتباط دختر و پسر با هم بايد هميشه شغل مدار و زير سايه عفاف، حجاب و وقار باشد زيرا در اين صورت هيچ مشكلی براي هيچ يك از اين دو پيش نخواهد آمد و از انجام معصيت و گناه نيز در امان خواهند ماند. 

وی خاطرنشان كرد: اگر ازدواج ارتباط جوانان را با خدا، پدر و مادر، شغل، دوستان و تحصيل قطع كند ازدواجی ناموفق است. 

مرادی تصريح كرد: حقوق دختر و پسر مساوی نيست و هيچ گاه نبايد حتی به يك دختر و پسر دو قلو مساوی نگاه كرد زيرا اين دو با هم متفاوت هستند و بايد به دختر بيشتر از پسر توجه كرد زيرا همين كه خداوند دختر را در ۹ سالگی بالغ كرده و پسر را در ۱۵ سالگی نشان دهنده تفاوت اين دو از نظر عقلی است. 

وی همچنين با برشمردن معيارهای ازدواج موفق به جوانان توصيه كرد: هرگز با كسی كه اختلال روانی دارد، شرور است، بداخلاق و كج خلق می باشد و يا اينكه با دختر در خانواده فاسد ازدواج نكنند و به اختلاف سنی نيز توجه كنند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
roshan241
۱۳۹۲-۰۲-۰۴ ۱۵:۱۱
0
0
سلام.

با بسیاری از صحبت هایتان که امروز برایم تازگی دارد، در مرورِ بیاناتی از شما که قدیم ترها خوانده بودم، مواجه می شوم.

شاهدش همین جمله ی: «اگر ازدواج ارتباط جوانان را با خدا، پدر و مادر، شغل، دوستان و تحصيل قطع كند ازدواجی ناموفق است.» و مثال های متعدد دیگر که هر روز می بینم.
نمی دانم مشکل از بی دقتی من است یا تاثیر بیشترِ کلام زمانی که بی واسطه شنیده می شود!

کارشناسی ارشد شهرسازی، 26 ساله، اسلامشهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: