دوره جوان ترها

هفته گذشته [هفته دوم خداد ۹۰] ثبت نام دوره مربوط به مجردها تمام شد و امروز با کمک گروه اجرایی در زندگی بهتر پس از بررسی اجمالی در مورد دو گروه آقا پسرها و دختر خانم ها، کلیاتی را در مورد کلاس نهایی کردیم. ابتدا گزارش: 1. 307 نفر خانم و 47 نفر آقا ثبت نام کرده اند. 2. تعدادی از عزیزان از شهرستان های اطراف تهران ثبت نام کردند که اگر واقعا موجب مشقت آنها نباشد در خدمتشان خواهیم بود. 3. چون قرار بود دوره ویژه ی جوانان و مجردها باشد بنابراین، از پذیرش متاهلین و افرادی که تجربه طلاق دارند و بزرگترها، معذورم. 4. حتما کلاس دختر ها و پسرها مجزا خواهد بود. 5. هنوز در مورد محل برگزاری جلسات تصمیمم نهایی نشده. 6. برای عزیزانی که موفق به ثبت نام نشدند قرار شد فقط روز اول دوره برای ثبت نام مراجعه کنند.(تاریخ متعاقبا اعلام می شود) البته حتما مجرد و حتما در محدوده سنی مشخص؛ یعنی آقا پسرهای متولد سالهای 62 تا 70 و دخترخانم های متولد سالهای 65 تا 72 7. این دوره، مرحله ی قبل از "خانواده نوپا" نیست! و لزوما در آن به مباحث مرتبط با ازدواج نمی پردازدم. البته مسائل و نیازهای شرکت کنندگان مهمترین عامل انتخاب موضوع جلسات خواهد بود. 8. هرچند جمعیت از یک کارگاه 15 نفره بیشتر است اما روش سخنرانی صرف نخواهد بود و فعالیت شرکت کنندگان مهم است. 9. اهالی خانواده نوپا اما برای دوره دختران "گلستان" و برای پسرها "بوستان" را پیشنهاد دادند بیشتر به خاطر جناب سعدی، اما هنوز برای دوره اسم انتخاب نکردم.
ادامه مطلب
۸۲۷۹
بازدید
سه‌شنبه , ۱۱ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۰۰:۰۰
منتشر شده در: یادداشت ها » یادداشت ها

 از نماز صبح در پکن تا الان 24 ساعت است که بیدارم -به جز چُرت مختصری در پرواز- دهم آبان برای من 28.5 ساعته شد! و یک ساعتی می شود که از فرودگاه امام به منزل رسیدم و 4 ساعت دیگر باید بروم فرودگاه مهرآباد ان شاءالله برای یزد.
قبل از رفتن لپ تاپم خراب شد و در این مدت نشد به سایت سر بزنم.
فردا اگر خدا بخواهد و بشود چند ساعتی در یزد استراحت کنم، پیام ها را می خوانم. امیدوارم سوالات تکراری کم شده باشد.
در مورد اکسپو و چین هم مطالب کوتاهی را عرض خواهم کرد.
التماس دعا
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
مهسا سادات
۱۳۹۰-۰۱-۲۰ ۱۰:۲۷
11
2
سلام استادفقط میتونم بگم خداقوت
خداسایه ی پرمهرتون رو اول ازسر خانواده تون وبعدم ما کم نکنه که محتاج بزرکواریاتونیم دست علی یارتون.
ثمر
۱۳۹۰-۰۲-۱۵ ۰۱:۲۳
0
0
با سلام/ممنونیم
نیازی به گفتن نیست خودتان می دانید
ولی خدا حتما ...برابرش را عطا خواهد کرد.
هر چند می دانم با تمام وجود برای ما زحمت میکشید/به امید اینکه نتیجه خوبی داشته باشد که حتما دارد و شما نیز ثمره کار خود را ببینید
با تمام وجودم ممنونم
خدا قوت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: