دوره جوان ترها

هفته گذشته [هفته دوم خداد ۹۰] ثبت نام دوره مربوط به مجردها تمام شد و امروز با کمک گروه اجرایی در زندگی بهتر پس از بررسی اجمالی در مورد دو گروه آقا پسرها و دختر خانم ها، کلیاتی را در مورد کلاس نهایی کردیم. ابتدا گزارش: 1. 307 نفر خانم و 47 نفر آقا ثبت نام کرده اند. 2. تعدادی از عزیزان از شهرستان های اطراف تهران ثبت نام کردند که اگر واقعا موجب مشقت آنها نباشد در خدمتشان خواهیم بود. 3. چون قرار بود دوره ویژه ی جوانان و مجردها باشد بنابراین، از پذیرش متاهلین و افرادی که تجربه طلاق دارند و بزرگترها، معذورم. 4. حتما کلاس دختر ها و پسرها مجزا خواهد بود. 5. هنوز در مورد محل برگزاری جلسات تصمیمم نهایی نشده. 6. برای عزیزانی که موفق به ثبت نام نشدند قرار شد فقط روز اول دوره برای ثبت نام مراجعه کنند.(تاریخ متعاقبا اعلام می شود) البته حتما مجرد و حتما در محدوده سنی مشخص؛ یعنی آقا پسرهای متولد سالهای 62 تا 70 و دخترخانم های متولد سالهای 65 تا 72 7. این دوره، مرحله ی قبل از "خانواده نوپا" نیست! و لزوما در آن به مباحث مرتبط با ازدواج نمی پردازدم. البته مسائل و نیازهای شرکت کنندگان مهمترین عامل انتخاب موضوع جلسات خواهد بود. 8. هرچند جمعیت از یک کارگاه 15 نفره بیشتر است اما روش سخنرانی صرف نخواهد بود و فعالیت شرکت کنندگان مهم است. 9. اهالی خانواده نوپا اما برای دوره دختران "گلستان" و برای پسرها "بوستان" را پیشنهاد دادند بیشتر به خاطر جناب سعدی، اما هنوز برای دوره اسم انتخاب نکردم.
ادامه مطلب
۱۰۶۹۳
بازدید
يکشنبه , ۱۵ بهمن ۱۳۸۵ ساعت ۱۵:۲۶
منتشر شده در: یادداشت ها » این روزها ...

ازکودکی محرم تهران را خیلی دوست داشتم. وقتی برای یک هفته منبر (  ازپنجم تا دوازدهم محرم ) به کویت دعوت شدم دلم گرفت چون تصور نمی کردم محرم در کویت رونق و شور چندانی داشته باشد .

ولی با دیدن جلسات پر شور ایرانیان و حال و هوای شیعیان کویت خصوصا مسجد امام حسین (کانون حزب اللهی های کویت ) ومسجد شعبان الشرق (مسجد مرحوم سید عباس مهری  و پایگاه قدیمی انقلاب اسلامی) احساسم نسبت به کویت کاملا تغییرکرد.

 !شما هم پس از خواندن  کویت چند حسینیه دارد؟ احساس خود را بررسی کنید.

جلسه ی اصلی ما شب ها  در ساختمان رایزنی فرهنگی تشکیل میشد که با حضور پر شور ایرانیان مقیم کویت  وکویتی های ایرانی الاصل فضایی صمیمی ومعنوی شکل می گرفت.

ظهر ها هم در سفارت جمهوری اسلامی سخنرانی داشتم وچند جلسه سخنرانی وپرسش وپاسخ جداگانه برای دانش آموزان ,معلمان واولیاء دانش آموزان در مدرسه ایرانیان...

برچسب ها محرم کویت
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
sanam 70
۱۳۹۱-۰۳-۰۱ ۱۰:۲۹
116
0
سلام
خیلی برام جالب بود که شما کویت هم اومدین.فقط ای کاش الان که من قراره کویت زندگی کنم هم میومدین
1-3-90
دانشجوی کلاس مجردها
20ساله
mzarei97
۱۳۹۱-۰۵-۱۸ ۲۳:۳۸
0
0
سلام
به نظر من، ساختن مهدکودک در مسجد نه تنها کار خوبیست، بلکه تبعیت از سیره و رفتار پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله و سلم) است، که در مدینه و حین ملاقات با بانوان مدینه، به ام سلمه امر نموده بودند، گوشه ای از مسجد را اختصاص به بچه ها بدهند و تقریبا همین مهد کودک کنونی را در مسجد دایر نمودند؛ افسوس که فرسنگ ها از رفتار و سیره نبوی دوریم!!!!
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: