دوره جوان ترها

هفته گذشته [هفته دوم خداد ۹۰] ثبت نام دوره مربوط به مجردها تمام شد و امروز با کمک گروه اجرایی در زندگی بهتر پس از بررسی اجمالی در مورد دو گروه آقا پسرها و دختر خانم ها، کلیاتی را در مورد کلاس نهایی کردیم. ابتدا گزارش: 1. 307 نفر خانم و 47 نفر آقا ثبت نام کرده اند. 2. تعدادی از عزیزان از شهرستان های اطراف تهران ثبت نام کردند که اگر واقعا موجب مشقت آنها نباشد در خدمتشان خواهیم بود. 3. چون قرار بود دوره ویژه ی جوانان و مجردها باشد بنابراین، از پذیرش متاهلین و افرادی که تجربه طلاق دارند و بزرگترها، معذورم. 4. حتما کلاس دختر ها و پسرها مجزا خواهد بود. 5. هنوز در مورد محل برگزاری جلسات تصمیمم نهایی نشده. 6. برای عزیزانی که موفق به ثبت نام نشدند قرار شد فقط روز اول دوره برای ثبت نام مراجعه کنند.(تاریخ متعاقبا اعلام می شود) البته حتما مجرد و حتما در محدوده سنی مشخص؛ یعنی آقا پسرهای متولد سالهای 62 تا 70 و دخترخانم های متولد سالهای 65 تا 72 7. این دوره، مرحله ی قبل از "خانواده نوپا" نیست! و لزوما در آن به مباحث مرتبط با ازدواج نمی پردازدم. البته مسائل و نیازهای شرکت کنندگان مهمترین عامل انتخاب موضوع جلسات خواهد بود. 8. هرچند جمعیت از یک کارگاه 15 نفره بیشتر است اما روش سخنرانی صرف نخواهد بود و فعالیت شرکت کنندگان مهم است. 9. اهالی خانواده نوپا اما برای دوره دختران "گلستان" و برای پسرها "بوستان" را پیشنهاد دادند بیشتر به خاطر جناب سعدی، اما هنوز برای دوره اسم انتخاب نکردم.
ادامه مطلب
۸۰۱۸
بازدید
چهارشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۸۸ ساعت ۲۲:۱۰
منتشر شده در: یادداشت ها » جهت اطلاع


1. هنوز مشکل فایل های صوتی یا تصویری حل نشده و عذرخواهم. »»» صادق از تهران

2. معمولا هر روز اینجا میهمان تازه داریم و که فقط برای ارسال فوری سوال خود آمده اند و شاید تصور می کنند امکان پاسخگویی 24 ساعته و به همه سوالات فراهم است. به این عزیزان پیشنهاد می کنم :
لطفا قبل از ارسال پیام چند روزی در بخش های مختلف سایت گشت و گذاری داشته باشید تا با حال و هوای سایت خودتان آشنا شوید.یادداشت ها و پیامهای شما را ملاحظه بفرمایید.

ان شاءالله فرداشب مشهد نائب الزیاره و دعاگوی شما خواهم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: