دوره جوان ترها

هفته گذشته [هفته دوم خداد ۹۰] ثبت نام دوره مربوط به مجردها تمام شد و امروز با کمک گروه اجرایی در زندگی بهتر پس از بررسی اجمالی در مورد دو گروه آقا پسرها و دختر خانم ها، کلیاتی را در مورد کلاس نهایی کردیم. ابتدا گزارش: 1. 307 نفر خانم و 47 نفر آقا ثبت نام کرده اند. 2. تعدادی از عزیزان از شهرستان های اطراف تهران ثبت نام کردند که اگر واقعا موجب مشقت آنها نباشد در خدمتشان خواهیم بود. 3. چون قرار بود دوره ویژه ی جوانان و مجردها باشد بنابراین، از پذیرش متاهلین و افرادی که تجربه طلاق دارند و بزرگترها، معذورم. 4. حتما کلاس دختر ها و پسرها مجزا خواهد بود. 5. هنوز در مورد محل برگزاری جلسات تصمیمم نهایی نشده. 6. برای عزیزانی که موفق به ثبت نام نشدند قرار شد فقط روز اول دوره برای ثبت نام مراجعه کنند.(تاریخ متعاقبا اعلام می شود) البته حتما مجرد و حتما در محدوده سنی مشخص؛ یعنی آقا پسرهای متولد سالهای 62 تا 70 و دخترخانم های متولد سالهای 65 تا 72 7. این دوره، مرحله ی قبل از "خانواده نوپا" نیست! و لزوما در آن به مباحث مرتبط با ازدواج نمی پردازدم. البته مسائل و نیازهای شرکت کنندگان مهمترین عامل انتخاب موضوع جلسات خواهد بود. 8. هرچند جمعیت از یک کارگاه 15 نفره بیشتر است اما روش سخنرانی صرف نخواهد بود و فعالیت شرکت کنندگان مهم است. 9. اهالی خانواده نوپا اما برای دوره دختران "گلستان" و برای پسرها "بوستان" را پیشنهاد دادند بیشتر به خاطر جناب سعدی، اما هنوز برای دوره اسم انتخاب نکردم.
ادامه مطلب
سه‌شنبه , ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶
منتشر شده در: یادداشت ها » این روزها ...
امسال دومین سال است که در صفحه ام در اینستاگرام این جشنواره را اجرا می کنم. لطفا برای اطلاع بیشتر و مشورت دادن ادامه ی این یادداشت کوتاه را بخوانید.
سلام. در صفحه اینستاگرامم ( @moradishahab ) دو سالی ست که جشنواره #غدیردراینستاگرام را برگزار میکنم

این جشنواره دو بخش دارد.
۱- قرعه کشی و اعطای جوایز به عنوان عیدی
۲-استوری کردن و معرفی رایگان کسب و کار هایی که به مناسبت عید غدیر تخفیف می دهند به صورت رایگان

لطفا

اول؛ هر کسی را که دوستش دارید آنجا زیر پست های جشنواره منشن کنید
سپس؛ هر کسی را که از هر طیف و طایفه ای که فکر می کنید در فضای مجازی می تواند موثر باشد حتی به اندازه ای کم منشن کنید تا هم در این جشنواره شرکت کنند یعنی یا در بخش مسابقه و دریافت عیدی شرکت کنند و یا کسب و کار خود را در قالب استوری تخفیف معرفی کنند

به امید این که به همین زودی ها ایام عید غدیر بهار جشنواره‌ها و مهرجان‌ها و فستیوال‌های رنگارنگ تخفیف های ایران شود.

لطفا در این راستا مشورت بدهید. کامنت های شما را به دقت می خوانم و منتشر می کنم.التماس دعا
شهاب مرادی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۲
فاطمه لطفی
۱۴۰۰-۰۵-۰۵ ۱۴:۰۲
0
0
سلام.خدا خیرتون بده.لطف یه شماره حساب اعلام کنید یه مبلغی رو برا عید عدیر واریر کنیم برا اطعام غدیر
حمید گیوی
۱۴۰۰-۰۵-۰۸ ۰۰:۵۶
0
0
ان‌شاءالله همیشه در پناه امیرالمومنین علی باشید
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: