دوره جوان ترها

هفته گذشته [هفته دوم خداد ۹۰] ثبت نام دوره مربوط به مجردها تمام شد و امروز با کمک گروه اجرایی در زندگی بهتر پس از بررسی اجمالی در مورد دو گروه آقا پسرها و دختر خانم ها، کلیاتی را در مورد کلاس نهایی کردیم. ابتدا گزارش: 1. 307 نفر خانم و 47 نفر آقا ثبت نام کرده اند. 2. تعدادی از عزیزان از شهرستان های اطراف تهران ثبت نام کردند که اگر واقعا موجب مشقت آنها نباشد در خدمتشان خواهیم بود. 3. چون قرار بود دوره ویژه ی جوانان و مجردها باشد بنابراین، از پذیرش متاهلین و افرادی که تجربه طلاق دارند و بزرگترها، معذورم. 4. حتما کلاس دختر ها و پسرها مجزا خواهد بود. 5. هنوز در مورد محل برگزاری جلسات تصمیمم نهایی نشده. 6. برای عزیزانی که موفق به ثبت نام نشدند قرار شد فقط روز اول دوره برای ثبت نام مراجعه کنند.(تاریخ متعاقبا اعلام می شود) البته حتما مجرد و حتما در محدوده سنی مشخص؛ یعنی آقا پسرهای متولد سالهای 62 تا 70 و دخترخانم های متولد سالهای 65 تا 72 7. این دوره، مرحله ی قبل از "خانواده نوپا" نیست! و لزوما در آن به مباحث مرتبط با ازدواج نمی پردازدم. البته مسائل و نیازهای شرکت کنندگان مهمترین عامل انتخاب موضوع جلسات خواهد بود. 8. هرچند جمعیت از یک کارگاه 15 نفره بیشتر است اما روش سخنرانی صرف نخواهد بود و فعالیت شرکت کنندگان مهم است. 9. اهالی خانواده نوپا اما برای دوره دختران "گلستان" و برای پسرها "بوستان" را پیشنهاد دادند بیشتر به خاطر جناب سعدی، اما هنوز برای دوره اسم انتخاب نکردم.
ادامه مطلب
۷۳۷۷
بازدید
يکشنبه , ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۵۰
منتشر شده در: یادداشت ها » این روزها ...

میلاد مسعود امام محمد باقر علیه السلام و حلول ماه فرخنده رجب بر شما مبارک.

 

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۷
z.mashhad
۱۳۹۲-۰۲-۲۲ ۰۹:۵۵
392
7
همچنین برشما!
فاطمه طاها
۱۳۹۲-۰۲-۲۲ ۱۲:۲۹
161
0
سلام استاد
فرا رسیدن ماه رجب و میلاد امام محمد باقر(ع) بر شما مبارک.
استاد،گاهی در دعاهام از حضرت امام محمد باقر میخوام ذره ای ، ذره ای از علمشون رو به ما عنایت کنند. استاد به کمک خداوند و عنایت حضرت ،خیلی نیاز دارم تا بتونم به هدفم برسم.
انشالله که همه در درسشون موفق باشند و آرمان هاشون هم ازجنس آرمان های حضرت امام،برای دفاع از این مرزو بوم و پیشبرد ایران اسلامیمون به سمت و سویی خدایی باشه.
التماس دعا
نجمه عصارزاده
۱۳۹۲-۰۲-۲۲ ۱۸:۲۴
105
105
سلام این ماه برهمگان مبارک التماس دعا
baaran20
۱۳۹۲-۰۲-۲۴ ۱۴:۰۸
259
0
دل را ز علی اگر بگیرم چه کنم

بی مهر علی اگر بمیرم چه کنم

فردا که کسی را به کسی کاری نیست

دامان علی اگر نگیرم چه کنم

حلول ماه مبارک رجب، ماه امام علی(علیه السلام) مبارک باد.
سیما احمدی
۱۳۹۲-۰۲-۲۵ ۱۸:۴۲
406
21
سلام فرا رسیدن این ماه بر همه مبارک باشه استاد برام دعا کنید
میدونم لحظه ها داره میره و من هیچ نصیب و بهره ای ازشون ندارم دعا کنیین خدا حال دعا و مناجات بهم بده.دلم نمی خواد دست خالی این ماه رو پشت سر بذارم
a30.k
۱۳۹۲-۰۲-۲۵ ۱۹:۵۴
0
0
سلام
- ماه رجب ماهیست که حرکت سیدالشهدا به سمت کربلا آغاز شد،ماهیست که میتوان همگام و هم مسیر این کاروان شد.

همیشه این سوال را از خودم دارم که آیا لیاقت دارم که وارد این کاروان شوم؟
اگر ذره ای این لیاقت باشد چه قدر میتوانم خودم را از این سیلاب های خروشان زندگی در ساحل امن امام نگه دارم؟خدایا کمکم کن.
26ساله-عضو کوچک کلاس مجردها-92/2/26
هستی1303
۱۳۹۲-۰۲-۲۶ ۱۲:۲۲
511
7
سلام.
در شب آرزوها از همه دوستان عزیز خواهش می کنم دعا کنند که خدا شرّ ملحدان و تروریست های تکفیری (...ابن اکله الاکباد اللعین ابن اللعین )را از شیعیان سوریه قطع کند.
اللهم عجّل لولیک الفرج
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: