ثبت نام دوره نهم کلاس مجردها

در لحظه تفکر کنید، در ذهن تان ارزیابی و نقد کنید و اظهارنظر جرأت‌مندانه‌ی محترمانه و جدل احسن برای فهم بهتر و... . «کلاس مجردها» بیش از آن که یک کلاس آموزشی باشد یک کلاس تربیتی است. تمرینی است برای تفکر خلّاق و نقّاد. همه با هم درگیر فهمیدن و دانستن می شویم و اگر کسی در تمام زمان کلاس تمرکز و هوشمندی کافی را به خرج ندهد، از کلاس کم بهره می مانَد و شاید خسته شود. و مرا هم خسته کند!!! پس اگر حوصله اش را ندارید و یا این روش را نمی پسندید ثبت نام نکنید!
ادامه مطلب
يکشنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۰۵:۲۸
منتشر شده در: انعکاس » خبر
معاون اجرایی مرکز اسلامی هامبورگ با اشاره به اینکه حضور مردم نسبت به سالهای گذشته بیش از دو برابر شده است، یکی از حاشیه های برنامه های امسال را تشرف یک آلمانی بودایی به دین اسلام دانست که در گفتگو با حجت الاسلام مرادی نام خود را از «مارتین» به «محمد» تغییر داد.
مسجد و مرکز اسلامی هامبورگ در آلمان در دهه نخست محرم امسال میزبان خیل عظیم مشتاقان و عزاداران حسینی از ملیت های مختلف به خصوص ایرانیان مقیم آلمان بود. برنامه های ماه محرم امسال با سخنرانی خطیب مشهور حجت الاسلام والمسلمین شهاب مرادی و نوحه سرایی حاج احمد نیکبختیان برگزار گردید.

مصطفی خوش احوال سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هامبورگ در توصیف استقبال از این برنامه ها گفت: به طور قطع امسال نسبت به سال های گذشته جمعیت بسیار بیشتری در مراسم مرکز اسلامی هامبورگ شرکت کرده اند. وی افزود: شخصیت سخنران و شناختی که از حجت الاسلام شهاب مرادی وجود داشت باعث شد استقبال شرکت کنندگان به ویژه جوانان و بانوان بسیار قابل توجه و غیر قابل مقایسه با سال های قبل باشد.

وی با اشاره به شرکت بیش از سه هزار نفر از مسلمانان مقیم در برنامه  سخنرانی ایشان در مرکز اسلامی افزود: این حضور نشان دهنده ی آن است که خطیب و سخنرانی که مرکز اسلامی هامبورگ انتخاب می کند در جذب مردم بسیار تاثیر گذار است و از طرف دیگر ایجاب می کند سخنرانانی که از ایران به مراکز اسلامی خارج از کشور می آیند از ویژگی های اینچنینی برخوردار باشند.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در هامبورگ با اشاره به شناخت و تسلط علمي سخنران برنامه از مسائل مرتبط با جوانان بیان کرد:  اینکه چرا جوانان بیشتر از دیگران در برنامه امسال مشارکت داشتند از این منظر قابل تامل و بررسی است.

خوش احوال در ادامه به مراسم ظهر تاسوعای حسینی در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هامبورگ که با حضور نهادها و نمایندگی های کشورمان  برگزار گردید اشاره کرد و افزود: بعد از مراسم عزاداری و پذیرایی، پرسش و پاسخ حاضرین با حجت الاسلام مرادی ادامه به درازا کشید و این مراسم با نماز مغرب و عشا خاتمه یافت.

همچنین علي صادق محمدی معاون اجرایی مرکز اسلامی هامبورگ با یادآوری قدمت 50 ساله این مرکز که جزو بزرگترین مراکز شیعی دنیاست اظهار داشت: برنامه های محرم امسال از شب اول محرم شروع شده و تا شب سوم شهادت حضرت سیدالشهداء ادامه داشت و بر اساس آمار موجود حضور مردم نسبت به سالهای گذشته بیش از دو برابر شده است.

وی با اشاره به اینکه غالب شرکت کنندگان در مراسم امسال جوانان و بانوان بودند که بعد از پایان سخنرانی جلسات مشاوره و پرسش و پاسخ با حضور خطیب ارجمند شکل می گرفت، ثمره اعتماد و پیوند ایجاد شده بین مدیریت جدید مرکز و مسلمانان و به خصوص ایرانیان مقیم آلمان با مرکز اسلامی هامبورگ در دو سال اخیر را در حضور گسترده مردم در برنامه های محرم امسال قابل مشاهده دانست.


محمدی با تاکید بر اینکه برنامه های مرکز اسلامی هامبورگ صرفا در ایام محرم خلاصه نمی شود افزود: ایام محرم دیباچه فعالیت های سالانه این مرکز است که اقشار مختلف ایرانی و آلمانی و ملیت های دیگر با آغوش گرم مرکز اسلامی و برنامه های آن مواجه می شوند.

معاون اجرایی مرکز اسلامی هامبورگ در پایان یکی از حاشیه های بسیار جالب برنامه های امسال مرکز را تشرف یک آلمانی بودایی به دین اسلام دانست که در مواجهه و گفتگو با حجت الاسلام شهاب مرادی نام خود را از «مارتین» به «محمد» تغییر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: