ثبت نام دوره نهم کلاس مجردها

در لحظه تفکر کنید، در ذهن تان ارزیابی و نقد کنید و اظهارنظر جرأت‌مندانه‌ی محترمانه و جدل احسن برای فهم بهتر و... . «کلاس مجردها» بیش از آن که یک کلاس آموزشی باشد یک کلاس تربیتی است. تمرینی است برای تفکر خلّاق و نقّاد. همه با هم درگیر فهمیدن و دانستن می شویم و اگر کسی در تمام زمان کلاس تمرکز و هوشمندی کافی را به خرج ندهد، از کلاس کم بهره می مانَد و شاید خسته شود. و مرا هم خسته کند!!! پس اگر حوصله اش را ندارید و یا این روش را نمی پسندید ثبت نام نکنید!
ادامه مطلب
شنبه , ۰۷ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۰۵:۱۱
منتشر شده در: انعکاس » خبر
با پایان نشست شهاب مرادی با علاقه‌مندانش در غرفه مهر و همزمان با اقامه اذان مغرب، نماز جماعت به امامت این روحانی جوان در غرفه خبرگزاری مهر برپا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شهاب مرادی که عصر امروز جمعه و از ساعت 17 با حضور در نشستی با موضوع «خانواده پویا، زندگی سالم» میهمان غرفه خبرگزاری مهر در محل هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها بود، با اقامه اذان مغرب به نماز ایستاد که علاقه‌مندان پرشور وی نیز به وی اقتدا کردند.

براساس این گزارش، حمیدرضا حاجی‌بابایی، وزیر آموزش و پرورش نیز که مهمان غرفه خبرگزاری مهر در نمایشگاه مطبوعات بود، به برپاکنندگان نماز جماعت پیوست و نماز خود را به امامت شهاب مرادی به جای آورد.

برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء در غرفه مهر، موجب شد تا برخی از بازدیدکنندگان نمایشگاه نیز به صف نماز بپیوندند و این آئین مذهبی را به سادگی و زیبایی در کنار اهالی رسانه برگزار کنند.

منبع خبر

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
پژوا
۱۳۹۲-۱۱-۰۸ ۰۵:۳۰
9
54
سلام آفرین ،چه زیبا .........قبول حق.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: