لطفا قبل از ارسال هر پیامی حتما «ضوابط ارسال» را دقیقا مطالعه فرماييد 

ضوابط ارسال:
۱. لطفا فقط از فونت فارسی استفاده کنید. خواندن پیام با فونت انگلیسی (فینگیلیش)۳ برابر متن فارسی زمان صرف می کند. و معمولا این پیام ها را باز نمی کنم. 
۲. لازم است برای خودتان از یک «اسم ثابت» (اسم واقعی یا مستعار) استفاده کنید و ترجیحا ترکیب "اسم و فامیلی" یا "اسم و عدد و حرف"، تا شما در سرچ دچار مشکل نشوید و من در به یاد آوردن سوابق مطلب و حتما قبل از انتخاب اسم آن اسم را ابتدا در سایت سرچ کنید تا مشابه نداشته باشد. استفاده از اسامی تکراری و مشابه واقعا گیج کننده است. 
۳.قبل از ارسال پیام ، لطفا به وسیله جستجو (با استفاده از کلید واژه های موضوع مورد نظرتان) از پیام های قبلی و یا پیام های مشابه دیگران و پاسخ آن مطلع شوید. 
۴. از ارسال سوالات غیر مرتبط خودداری فرمایید.
۵. سوالات فقهی را از دفاتر مراجع عظام سوال کنید. چرا؟
۶. در خصوص مشورت درمورد تالیف پایان نامه ،مقاله، سایت و معرفی کتاب و... معذور بدارید.
۷. درخواست مکالمه تلفنی و یا ملاقات حضوری نفرمایید مقدور نیست.
۸. از آغاز کار این سایت در دیماه ۸۵ تا کنون به هیچ سوالی به وسیله ارسال ایمیل پاسخ نداده ام و نمی دهم. همه ی پاسخ ها عمومی منتشر می شود. آدرس ایمیل شما برای من در بخش مدیریت سایت، حکم نام کاربری دارد و با آن و اسم، سوابق پیام های شما را سرچ می کنم.
۹. لطفا در هر پیام فقط یک مسئله را مطرح بفرمایید.
۱۰. لطفا خلاصه ولی کامل. بهترین شیوه برای این کار دسته بندی مطلب با ۱. ۲ .۳ است. دقت کنید نه اینکه چند سوال را با شماره بندی بفرستید! (بلکه شرح حالتان را چکیده و کامل با شماره بندی بنویسید مثلا ۱. دانشجوی ترم ۳ رشته فلان دانشگاه تهران ۲. معاف ۳. شاغل نیستم ۴. تجربه یک نامزدی ناموفق دارم از سال ۸۸ تا بهار ۸۹ که هیچ عواقب و پس لرزه ای ندارد ۵. ...)
۱۱. مواردی به درخواست فرد یا به دلایل دیگر مثل حفظ امانت، جلوگیری از بدآموزی و... بخشی از برخی پیام ها نمایش داده نمی شود و به جایش ... می گذارم. لطفا در پیامتان از نقطه چین "..." استفاده نکنید و به جای آن از ووو یا ---- یا فاصله، اینتر یا اسپیس استفاده کنید.
۱۲. در بخش پیام های شما و در ۵-۴ صفحه‌ی اول بالاترين امتياز تعداد قابل توجهی پرسش و پاسخ می توانید پیدا کنید که شاید به سوال و جواب مورد نظر شما خیلی نزدیک باشد.
۱۳. جهت دعوت برای سخنرانی در دانشگاهها و... دعوتنامه رسمی خود را -با ذکر جزئیات برنامه پیشنهادی و معرفی مسئول هماهنگی- پس از تماس با  مرکز مشاوره زندگی بهتر برای آنها ایمیل کنید. 
تلفن: ۰۲۱۲۲۵۰۵۳۹۶ و آدرس ایمیل:  a۲۲۵۰۲۰۳۷@gmail.com  ‏ این ایمیل فقط برای ارسال دعوت نامه به زندگی بهتر است. لطفا دایره و دور اتفاق نیافتد! دعوت و تنظیم برنامه ها با زندگی بهتر است پس مجدد از من پیگیری نفرمایید.
۱۴. به موضوع هندوانه در بسته هم توجه داشته باشید. 
۱۵. اگر برای پیگیری قصد نوشتن دارید لطفا فقط یک کلمه بنویسید: پیگیری یا مثلا سلام . پیگیری؛ همین. و یا اصل سوال را مجدد ارسال کنید. بالاخره برای نوشتن و خواندن گلایه ها هم زمان صرف می شود و فایده ای هم ندارد. لطفا یکدیگر را در مدیریت زمان کمک کنیم.

از لطف و عنایت شما متشکرم.
نام مستعار:
* درج پیام شما: