ثبت نام دوره تازه کلاس مجردها

ثبت نام دوره تازه کلاس مجردها

سلام با توجه به ظرفیت ثبت‌نام بسیار محدود دوره جدید یعنی دوره دوازدهم، چون تعداد قابل ملاحظه‌ای از اعضا دوره یازدهم هم به دوره بعد منتقل می شوند؛ برای این دوره جدید، افراد جدید صرفا از طریق لیست انتظار ثبت نام می شوند وبه تدریج مصاحبه و پذیرش می‌شوند و این روند ادامه دارد. تمامی این مراحل و کل کلاس مجردها رایگان بوده و هست....برای اطلاع بیشتر ادامه مطلب را بخوانید.
ادامه مطلب
سه‌شنبه , ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱
منتشر شده در: یادداشت ها » جهت اطلاع
موضوع این است: کلاس مجردها یک کلاس رایگانِ ثبت نامی است و برای هر دوره‌اش حداقل بیش از یک ترم و بعضا دو ترم تحصیلی دانشگاهی طول می کشد و غیر از اعضائی که فرایند ثبت‌نام و پذیرش را طی کرده‌اند، پذیرای جوانان محترم دیگر که علاقمند به شرکت هستند نیست و فعلا دوره هفتم برقرار است و در حال اجرا اما در نظر دارم برای مهمانان در مردادماه جاری یک جلسه فوق‌العاده در روزی غیر از روزهای یکشنبه برنامه‌ریزی و اجرا کنیم. البته از طریق ثبت‌نام بنابراین
افراد علاقمند به این صفحه (اینجا+) مراجعه کنند و با شرایط دوره هفتم فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.
دقت بفرمایید لینک بالا و لینک های بعدی همگی مربوط به ثبت نام دوره هفتم است که برای این منظور استفاده می کنم فقط تنها تفاوت این است که این جلسه‌ی فوق‌العاده شاید در روزی غیر از یکشنبه برگزار شود. چون فوق العاده است و شاید هم در روز یکشنبه باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: