ثبت نام دوره دهم کلاس مجردها

ثبت نام دوره دهم کلاس مجردها

تاریخ ثبت‌نام «کلاس مجردها» برای دوره دهم؛ از لحظه انتشار این مطلب در وب‌سایتم تاساعت ۲۴ روز میلاد امام حسن مجتبی سلام الله علیه در ۲۸ فروردین ۱۴۰۱است...«کلاس مجردها» بیش از آن که یک کلاس آموزشی باشد یک کلاس تربیتی است. تمرینی است برای تفکر خلّاق و نقّاد...
ادامه مطلب
۱۳۶۸۸
بازدید
پنجشنبه , ۲۹ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۰۰
 نسل کشی در میانمار(برمه) این روزها با نهایت خشونت و وحشیگری در جریان است و مسلمانان بی دفاع و مظلوم به دست سربازان کشورشان با بی رحمانه ترین روش ها قصابی و کباب می شوند! و براساس گزارش های محدود خبری تاکنون بیش از ۵۲ هزار نفر کشته شده اند و به بیش از ۵ هزار زن مسلمان تجاوز شده و کودکان معصوم زنده زنده کباب می شوند و منازل آنان و بیش از ۲۲ مسجد سوخته و ویران شده است. غیر از این کشته ها و حدود ۳۰ هزار نفری که ربوده شده اند که ظاهرا پس از چند روزی شکنجه، فرجامی جز گورهای دسته جمعی -مانند آنچه در بوسنی اتفاق افتاد!- یا سوختن در آتش و ... برای آنها نمی شود تصور کرد. تازه این بخشی از فاجعه است بخش دیگر ۲۰۰ هزار مسلمان مصیبت دیده، گرسنه، بی پناه و آواره و رانده شده ای هستند که کشورهای همجوار از پذیرش آنها خودداری می کنند. 
واقعا باور این همه خشونت و وحشی گری سخت است. اما کافی است شما چند تصویر از این فجایع را ببینید تا بی تاب و بی قرار اشک بریزید و از خدای بزرگ ...

رسول خدا فرموده اند: مَن سَمِعَ مُنادیا یُنادی یا للمسلمین فلم یَجبه فلیسَ بِمُسلم؛ ای کاش مسلمین یدواحده ای بودند و از قدرت خود برای حمایت از هر مظلومی استفاده می کردند اما به هر حال سکوت و بی تفاوتی گناهی است بزرگ و مغایر با مسلمان بودن.
ماجرا یک نسل کشی دولتی است؛ جنایت هولناکی که واکنش های جهانی اصلا تناسبی با حجم این فاجعه انسانی ندارد! سکوت رسانه ای غربی و مجامع بین المللی 
ابتدا از وزارت خارجه انتظار می رود تا از به کارگیری کمترین ظرفیت دیپلماتیک خود کوتاهی نکند و بسیار فعال تمام ظرفیت خود را در انجام رایزنی های فشرده با سایر کشورها به ویژه کشورهای اسلامی و سازمان های بین المللی مانند سازمان ملل و سازمان کنفرانس اسلامی به کار گیرد مثلا خیلی جدی از سازمان کنفرانس اسلامی بخواهد تا این موضوع مهم را در دستور کار آنی خود قرار دهد و نشست اضطراری را برگزار کند.
همچنین یک راهکار دیگر برای مقابله با این جنایات اقناع افکار عمومی مردم جهان به ویژه مسلمانان است به منظور جلب حمایت آنها به منظور ایجاد مطالبه ای جدی از سوی دولتمردانشان جهت اقدامات دیپلماتیک به هم پیوسته و همسو که در این امر نقش رسانه های ما به ویژه صدا و سیما ، گروه ها و سازمان های مردمی (NGO)، تشکل های دانشجویی، شبکه های اجتماعی، خطباء و علماء عظام و برجستگان علمی، سازمان های دینی بین المللی از جمله مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام و تقریب مذاهب و مانند آن و نیز چهره های بین المللی علمی، هنری، ورزشی و ... و هرکس در هر موقعیتی که هست حتی اگر صدایش به جایی نمی رسد سکوت نکند.
البته باید تعجیل کرد زیرا حجم اخبار بازی های المپیک و افتتاحیه پر سرو صدای آن مثل همیشه حواس افکار عمومی جهان -از جمله مسلمین- را بیش از سایر امور به خود جلب خواهد کرد و مانند مواقع مشابه فرصت برای ادامه و تشدید این نوع خشونت ها فراهم می شود.
ماه مبارک رمضان در سراسر جهان فرصت مناسبی است برای آگاهی مسلمین و جلب کمک های موثر مادی و معنوی (سیاسی و اجتماعی) و به ویژه دعا برای آوارگان میانماری و سایر مسلمانان مظلوم

 
این جنایات هولناک یادآور نسل کشی مسلمانان در بوسنی است و قطعا بی ارتباط با موج بیداری اسلامی نیست.
اللهم عجل لولیک الفرج

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۵۸
jkl
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۰۰:۴۰
295
0
سلام
چه تصاوير وحشتناك و دلخراشي در سايتهاي خبري نشون دادند فكر كنم تلويزيون خودمون هم چيزي راجع به اين حوادث نگفتن.
maryam.a
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۰۲:۳۱
180
15
سلام!
همین چند لحظه پیش اخبارش را خواندم
حالم انقدر بد شد با دیدن تصاویر که...
...
مهسا ص
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۰:۲۳
165
5
سلام
تصاویر این جنایت واقعا تکان دهنده ست. جالبه که تلویزیون ایران بعد از دو روز تو یه اخبار کوتاه اعلام کرده در میانمار درگیری های مذهبی رخ داده و هنوز آماری از تلفات در دست نیست!!!!!!!!!!!!!
اللهم عجل لولیک الفرج
laya22
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۰:۴۱
120
20
سلام

من ديروز از طريق سايت هاي خبري از اين اخبار مطلع شدم.خيلي ناراحتم و نمي دونم به عنوان يك مسلمان چه وظيفه اي در قبال اين موضوع دارم؟!كاش ميشد يك جوري اين سكوت رو شكست!
خيلي ممنون كه به اين موضوع اشاره فرموديد.
دانشجوي كارشناسي گرافيك/ 29تير91/تهران
jkl
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۰:۴۳
150
0
سلام
شايد بهتر بود اونموقع بعد از ديدن اون تصاوير كامنتمو نمينوشتم واقعا متاثر شدم وبا خودم گفتم به كدامين گناه كشه ميشن نه اينكه معترض باشم كه چرا تصاوير را نشون دادند و متعجب شدم كه چرا تلويزيون خودمون اشاره ا ي به اين جنايت نداشتند .
خادم الشهدا
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۲:۱۱
410
10
اينان (كفار) در هر زماني كه نفاق و تفرقه بين مسلمانان ديدند ضربه زدند. بسيار درناك است مشاهده تصاوير سوخته اين برادران و ...
عجب صبري دارد خدا ...

اللهم عجل لوليك الفرج
گشايش كار به دست اوست
يازهرا
z.1360zj
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۲:۳۴
395
10
سلام استاد
نتونستم بیشتر از چند ثانیه به تصاویر نگاه کنم قلبم درد گرفت بغض گلوم رو فشرد واشک تو چشمهام حلقه زد واقعا تا کی باید عده ای بیگناه به جرم مسلمانی سلاخی بشن وبقیه فقط نظاره گر.
نمی دونم چکار میتونم بکنم ؟
[i][b]اللهم عجل لولیک الفرج[/b][/i]
التماس دعا
یا علی
91/4/29 تهران 31 ساله لیسانس
aghighesorkh
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۲:۳۸
150
10
سلام
تلویزیون خودمونم گفت منم خیلی ناراحت شدم ولی هرچی فکر میکنم براشون چه کاری از دست من برمیاد به نتیجه نمیرسم.ما مسلمونا بلد نیستیم ازهم حمایت کنیم اگرچه وقتی سران کشورهای مسلمانی نظیر عربستان وبحرین....خودشون ید طولایی در زمینه مسلمون کشی دارند کار خیلی سخت تر میشه.

24ساله دانشجوی کارشناسی متالورژی تهران29تیر
angoorewahshi
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۴:۵۲
300
5
متاسفانه فقط یه بار تو تلوزیون از این اتفاق صحبت به میان اومد؛ اون هم چون فقط از یه کانال این خبر رو شنیدم فکر نمی کردم وضعیت این قدر دل خراش باشه.
محمد هادی
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۴:۵۲
170
5
بسم الله الرحمن الرحیم

آخه چطور میشه ما بیشتر از 1 میلیارد نفر توی جهان مسلمان داریم چرا صدای ما نباید یکی بشه؟ چرا باید با هم سر مسائل هیچ و پوچ اختلاف داشته باشیم که یه عده بودایی این طور از این اختلافات سوء استفاده کنند و مرتکب چنین اعمال حیوانی بشن؟
...
29تیر 91 ،21سال، دانشجو مکانیک
گلپر
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۶:۰۸
150
25
با سلام
از دیدن تصاویر و خواندن اخبار مربوط به نسل کشی مسلمانان در برمه،بسیار متألم و متأثر شدم.آنقدر که قابل بیان نیست.عمق فاجعه و شرارت بقدری است که خواب را از چشمانم ربوره است.
از همه انسانهای آزاده می خواهم سریعا به این موضوع واکنش نشان دهند،قبل از اینکه کار از کار بگذرد.
اللهم عجل لولیک الفرج
جوادی 28 مهندس کامپیوتر اصفهان 28/4
مريم 1358
۱۳۹۱-۰۴-۲۹ ۱۸:۰۸
0
0
سلام
نمي‌دونم با وجود چنين فاجعه‌اي چرا عزاي عمومي اعلام نشده؟! چرا تو رأس خبرها چيزي گفته نمي‌شه؟! چرا مردم رو آگاه نمي‌كنن؟! چرا هيچ موضع‌گيري مشخصي نكردن تا حالا؟!

داغ كردم...

صداي ما كه به جايي نمي‌رسه، اما بايد فرياد زد... بايد فرياد زد... ممنون كه نوشتيد
samane_ssh
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۰۱:۵۴
0
0
از وقت این مطلب رو خوندم و در موردش سرچ کردم، حالم خیلی بده
نفیسه خاتون
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۰۲:۲۳
165
5
سلام استاد

این خبر انقدر بزرگ و تکان دهنده است که هر سکوتی در برابر این خبر شک برانگیزه و در ذهنمون یه سئواله خیلی بزرگه چرا حرفی ازش تو صدا و سیما نیست ( البته امروز عصر شبکه ی خبر به صورت زیرنویس اطلاع رسانی کرد)!!!

نظر من اینه که [b]آگاهی و عدم سکوت در برابر این جنایت ها [/b] [b]کمترین چیزه[/b] و باید به فکر کارهای بزرگتر از این بود/ متاسفانه بینش سیاسی قوی ندارم و از وقتی این خبر رو شنیدم انواع راه حل های منطقی و غیر منطقی به ذهنم میرسه و ناراحتم ...

بیشتر از قبل به ظهور امام زمان (عج) فکر میکنم و احساس میکنم ما خیلی تنهاییم

30 تیر 91/ تهران
ــمعين
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۰۲:۴۲
190
10
اینجا اولین جایی بود که درمورد مسلمانان میانمار خوندم!
واقعا جای تعجب داره که صدا و سیما مثل "رسانه های غربی و مجامع بین المللی" سکوت کرده.


توجه کنیم که هرکدوممون به اندازه خودمون میتونیم سهمی در مطلع کردن بقییه داشته باشیم، کوتاهی نکیم انشاالله. مخصوصاً در [b]این ماه عزیز[/b]
مائده آسمانی
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۱۲:۰۳
175
15
سلام
خدایا خودت به این مردم مسلمان و کودکان بی گناه رحم کن.
"اللهم اکشف هذه الغمه عن هذه الامه بحضوره و عجل لنا ظهوره انهم یرونه بعیدا و نریه قریبا"
30 تیر91
Nosrat
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۱۲:۴۲
415
15
سلام
یه سری از تصاویرش رو تو سایت تابناک دیدم، دیگه نتونستم برم از سایت‌های دیگه تصاویر دیگه‌ای ببینم.
[b]«یا صاحب الزمان عجل علی ظهورک .................»[/b]
maryam eyvan najaf
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۱۴:۱۸
110
10
سلام
این روزها به خاطر شنیدن خبر میانمار و مسلمانان بحرین و سوریه و.. بیشتر از هر وقت دیگه ای از ته دلم دعا می کنم اللهم عجل لولیک الفرج ولی استاد بعضی وقتها فکر می کنم وظیفه من به عنوان یه مسلمان همینه یا کار دیگه ای هم می تونم بکنم ؟
24 ساله /فوق دیپلم الهیات/از بچه های کلاس مجردها
چشم بسته
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۱۴:۲۸
660
15
سلام
قلب مولاي منتظر مان در فشار از اين همه جنايت... براي تسكين مولايمان لطفاً زيارت عاشورا بخوانيد.
لينك گزارش اين جنايات در شيعه نيوز.
http://www.shia-news.com/fa/news/38045
ياعلي
پوینده
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۱۴:۵۰
55
5
باسلام
دیشب خبر کوتاهی در بخش اخبار در این باره پخش شد که به نظرم کمرنگ بود
با ایده ی شما جهت حمایت از مسلمانان برمه در ماه مبارک رمضان موافقم و آماده ی هر نوع کمکی هستم
الهم عجل لولیک الفرج
مهدی صادقی
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۱۵:۱۷
0
0
سلام
لعن الله قوم الظالمین
اللهم عجل لولیک الفرج
تهران- 30-4-1390 دانشجوی کارشناسی
fhozouri
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۲۱:۵۷
20
10
العجل العجل یا مولای یا صاحب الزمان
العجل العجل یا مولای یا صاحب الزمان
العجل العجل یا مولای یا صاحب الزمان

20 ساله. دانشجوی کارشناسی زیست. 30 تیر 91. تهران
m.n
۱۳۹۱-۰۴-۳۰ ۲۳:۱۸
345
10
سلام استاد همين الان تو گوگل سرچ كردم و عكسها رو ديدم... استاد چرا هيچ وقت هيچ كاري از دستمون برنمياد؟ فقط ميتونيم عكسهارو ببينيم و بغض كنيم و دعا كنيم...گاهي فكر ميكنم با اين همه دعاهاي ما چرا خدا نسل اين آدم هـا رو از روي زمين برنميداره؟ خدا لعنتشون كنه...چي كار ميتونيم بكنيم واقعاً؟؟؟؟گاهي واقعا اشك ميريزم از اين همه وحشيگريهاي وحشتناك و به درگاه خدا التماس ميكنم كه زودتر منجيمون رو برسونه...
مريم/٢٢ساله/دانشجوي كامپيوتر/٣٠ تير
alirezam
۱۳۹۱-۰۴-۳۱ ۰۰:۵۱
210
40
سلام
واقعا لغتی برای توصیف این تصاویر ندارم اصلاٌ فکر نمی کردم اینفدر وحشتناک باشه ! این تصاویر ... (دوستانی که نمیتونن نگاه نکنن)
دوستان، حاج آقا [i style="color: red" ]منکه الان کپ کردم[/i] ! (امروز تازه از خانه خدا برگشتم ) فقط الان به ذهنم میرسه لینک این صفحه رو برای دوستام بفرستم
لطفا اگر چیزی به ذهنتون برای کمک میرسه بگید
انشا الله تاثیر داشته باشه
25 ساله/لیسانس صنایع/1 رمضان
نسيم/26
۱۳۹۱-۰۴-۳۱ ۰۹:۰۹
0
0
[b]بسم الله الرحمن الرحيم[/b]
[i]سلام[/i]بسيار وحشيانه رفتار مي كنند بايد براي مسلمانان به خصوص زن مسلمان كاري كرد ما مسلمانان نبايد بتوانيم ببينيم كه به ناموسمون بي حرمتي مي شود. تا دير نشده بايد كاري كرد. اگر لازم باشد اسلحه به دست، قلم به دست، با مشتي گره كرده براي دفاع ازشون مي رويم.
ياعلي التماس دعا
zeinabh
۱۳۹۱-۰۴-۳۱ ۰۹:۵۳
205
25
سلام
برخیز و ببین و بشنو صحبت از خلخال یک زن یهودی نیست سخن از تجاوز به پنج هزار زن مسلمان است .

سخن از جنین هایی است که از رحم مادر بیرون کشیده می شوند.

سخن از انسان هایی است که زنده زنده در آتش سوختند، نه یک نفر و نه ده نفر که بیست هزار نفر...

ظهر الفساد فی البر و البحر بما کسبت ایدی الناس
تو را به ریش به خون خضاب شده ، تو را به گونه به خاک کشیده شده ،تو را به پیشانی شکسته برگرد...

برگرد فقط برگرد[درددل با امیرالمومنین صلوات الله علیه خیلی خوب است اما فراموش نکنیم ادب در استغاثه به امام زمان است! روحی له الفداء]
سیمرغ2
۱۳۹۱-۰۴-۳۱ ۱۰:۲۱
0
0
سلام.از وقتی خبر ها رو در خبر گزاریها دیدم هر روز پیگیر اخبار هستم خیلی خیلی تکان دهندست آدم احساس عجز و ناتوانی میکنه یعنی نمیشه کاری کرد ؟؟نمیدونم چیکار کنم شنیده بودم از رسیدن کمک ها به مسلمانان میانمار جلوگیری شده نمیدونم آیا ادامه داره این کار یا نه این موضوع چیزی نیست که فقط با پول بشه حلش کرد اما دست روی دست هم نمیتونیم بزاریم .پس چیکار کنیم ؟؟؟
jafar salavati
۱۳۹۱-۰۴-۳۱ ۱۰:۳۷
680
35
سلام
نیدونم چی بگم که شعاری استنباط نشه.
ولی اینو مطمئنم که این رسمش نیست،میبایست با جان و مال به دادشون برسیم. ...
fateme22
۱۳۹۱-۰۴-۳۱ ۱۵:۰۶
130
5
سلام. من دیشب بعد از خوندن نوشته ی شما عکس های میانمار رو سرچ کردم دیدم و تا سحر نتونستم بخوابم
و با اجازه تون متنتون رو باذکر منبع گذاشتم تو وبلاگم .
یادمه یه روز داشتم قابلمه رو میذاشتم رو گاز، حرارت شعله ی گاز رسید به دستم
بلافاصله "غیر ارادی" قابلمه رو ول کردم ،دستمو گرفتم زیر آب سرد
دستم با یه نیمچه حرارت سوخت، تاول زد!
میخام بدونم ،
جایی که نتونی
دستتو ،
پاتو،
صورتتو ،
چشماتو ...
تمام بدنتو!! ،
"غیر ارادی" از رو حرارت آتیش بکشی کنار ، چقد می سوزی؟
میخوام بدونم،
پوست ظریف بچه چقد تحمل سوختن رو داره؟
اصلا به هیچ چیز کار ندارم ؛
میخوام بدونم یه بچه چقد فریاد بکشه بسه تا دیگه صداش خاموش شه وقتی مدام آتیش روشنه!می خوام حدشو بفمم؟اندازه شو!

ما برا بعضی چیزا مقیاس نداریم...حد و اندازه نداریم...
برا فریاد بچه ای که زنده زنده کباب میشه
برا تحمل مادرش...پدرش...
برا بی کسی مسلمونای برمه
...
یاد صبر حضرت زینب افتادم ،
که اونم حد نداشت!
آتی*
۱۳۹۱-۰۴-۳۱ ۲۰:۵۵
110
5
واقعاهولناک ووحشتناکه!خدابهشون قدرت استقامت وتحمل بده!
اللهم عجل علی ظهورک
21سال-دانشجوی مدیریت بازرگانی-31/4-تهران
saleh asgari
۱۳۹۱-۰۴-۳۱ ۲۲:۰۶
130
5
سلام

حلقوم ها را مي توان بريد. امافريادها را هرگز. فريادي كه از حلقوم بريده بر مي ايد جاودانه مي ماند

شهيد سيد مرتضي اويني
1390.4.31
تائب133
۱۳۹۱-۰۵-۰۱ ۰۵:۱۰
130
0
سلام
اجساد سوخته‌شده و انسان‌هاي آتش‌گرفته...
گويا ماجراي «اصحاب اخدود» است كه دوباره تكرار شده...
همان گودال‌هاي پراز آتش؛
همان ظالماني كه براى تماشاى ناله و جان دادن و سوختن انسان‌ها، به تماشا نشسته‌اند؛
و باز همان...
... [b]انسان‌هايي كه هيچ جرمي ندارند مگر ايمان به خدا[/b] ...

إِنَّ بَطْشَ رَبِّكَ لَشَدِيدٌ
آرى عقاب پروردگارت سخت‏ سنگين است

اول مرداد91، تهران
laleh91
۱۳۹۱-۰۵-۰۱ ۱۰:۳۲
250
25
سلام
من چند روزه با دیدن یک فیلم وحشیانه که در اون عده ای رو به زور داخل آتش میکردند و اجازه خروج نمیدادند کلا به هم ریختم...[اصلا نبینید!]
نمیتونم احساسم رو بیان کنم وقتی میدیدم توی آتش مچاله شده بودند و چاره ای جز سوختن نبود
یک انسان بین اون جمعیت ذره ای رحم نداشت
حتی ذره ای...
خدایا پس انسانیتی که انقدر ازش دم میزنند کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کو حقوق بشر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آتنا 64
۱۳۹۱-۰۵-۰۱ ۱۲:۰۸
180
190
وای خدای بزرگ و مهربونم نمیدونم چی بگم....
ما چیکار میتونیم بکنیم جز تو این روزای مهمونی خدا از خودش نابودی ظلم و ظالم رو بخواهیم
یا صاحب الزمان الغوث الغوث
یا مهدی به دادمون برس
آتنا64/27 ساله/1 مرداد
نیاز 67
۱۳۹۱-۰۵-۰۱ ۱۲:۵۳
15
0
یا قمر بنی هاشم
وای وای..
حتی نتونستم دیدن یکی از این عکسا رو تحمل کنم
maha
۱۳۹۱-۰۵-۰۱ ۲۳:۱۸
300
0
خدا لعنتشون کنه.
فردا
۱۳۹۱-۰۵-۰۲ ۱۷:۱۴
0
0
کمیته عملیاتی بین المللی توقف نسل کشی روهینگیا در میانمار روز 24 جولای 2012 مطابق با سه شنبه مورخ 3 مردادماه را روز همبستگی با مسلمانان روهینگیا اعلام کرد.
azadeh.h
۱۳۹۱-۰۵-۰۳ ۰۲:۱۸
135
20
سلام
واقعا دیدن این تصاویر و خواندن این خبر بیش از حد دلخراش و دردآوره..
وبیش ازاون سکوت مجامع بین المللی , جهان عرب و مدعیان حقوق بشر
...امیدوارم راس دعای همه ما تواین ماه عزیز فرج مولامون,حضرت حجت "عج" و نجات مردم مسلمان و مظلوم میانمارو همه مسلمین گرفتار ظلم باشه..
التماس دعا
باران پائیزی
۱۳۹۱-۰۵-۰۳ ۱۷:۲۶
55
160
سلام
دعا به جای خود ، چه کار دیگه ای از دستمون بر می آید؟ میشه برای سازمان ملل یا سازمان کنفرانس اسلامی ایمیل زد؟ به نظرم اگه تعداد ایمیل ها بالا باشه شاید اثری داشته باشه، یا هر کاری که صلاح دونستین مفیده لطفا ما رو هم در جریان بذارین تا گروهی انجام بشه قبل از اینکه تمام مسلمونای بیگناه از بین برن.
رایحه
۱۳۹۱-۰۵-۰۴ ۰۰:۴۶
180
120
سلام
حالم خیلی بد شد
العجل مولا مولا مولا
3/5/91
fadak_yas
۱۳۹۱-۰۵-۰۴ ۱۷:۲۲
80
5
سلام
اين، حقوق بشر اينهاست؛ حقوق بشرِ منقطع از اخلاق، منقطع از معنويت، منقطع از خدا.
(امام خامنه‌ای در ديدار با قاريان قرآن در روز اول ماه مبارك رمضان)
لطفا این کلیپ را ببینید
[خیلی باید دلخراش باشه، نگاه نکنید! ]
http://snn.ir/film-13910503042.aspx
taha20
۱۳۹۱-۰۵-۰۴ ۲۲:۴۶
40
85
سلام تنها راه مقابله از راه دور اطلاع رسانی ست.پس با اجازتون مطلبتون رو با ذکر منبع استفاده می کنم.
mahdi mojahed
۱۳۹۱-۰۵-۰۵ ۱۵:۳۲
180
15
به نام خدوند مهربان
السلام علیک یا صاحب الزمان عجل الله
آقا جان بیا.آقا بیا.
آقا ببین مسلمونا چقدر تنهان.آقا ببین برادرا و خواهرامون رو دارن قتل عام
می کنند.
آقا ببین شیعه ها چقدر تنهان. تو عراق و توی کربلا و کنار مرقد شریف غریب کربلا دارند شیعه هارو به خاک و خون می کشند.
آقا بیا که چشممون از انتظار آمدنت کاسه خونه.
خدا انشاء الله همه دشمنان اسلام رو نابود کنه و ظهور آقامون روهرچه زودتر برسونه.
به امید ظهور زهره زهرا سلام الله علیها
atieh shahmohamadi
۱۳۹۱-۰۵-۰۶ ۰۱:۰۵
80
85
سلام
وقتی این مطلب رو خوندم قلبم درد گرفت و خدا رو شکر کردم از امنیتی که داریم.مسائل خودم از چشمم افتاد.گریه من برای اونا چه سودی داره؟
اللهم عجل لولیک الفرج

5 مرداد1391/شرق تهران/21ساله/کاردانی صنایع
مـیثـم230
۱۳۹۱-۰۵-۰۸ ۱۵:۲۴
100
15
سلام خلق الله ابتدا توصیۀ برادرانه‌ام به تمام دوستان مخصوصا خواهران گرامی،صرف نظر کردن از تماشای عکسها و تصاویر وحشتناک این خبر دردناک است(که جراحات عمیق بر ذهن و روان میگذارد)اما بعد! دلم بحال خودم میسوزد که بدون آنکه آب در دلم تکانی بخورد به نوافل و مستحبات ماه خدا می‌پردازم و دل خوش کرده ام به اینکه دعایم برای این جماعت(که حتی اگر مسلمان نبودند،باز انسان بودنشان دل را میسوزاند) کافیست.چرا که امکان جهاد ندارم و در حد توان به تکلیف عمل کرده ام.به راستی کدام تکلیف و به چه مقدار؟!در پایان لازم میدونم از رسانۀ اسلامیمون تشکر کنم که اگر اشارات مقام معظم رهبری به قضیۀ برمه نبود احتمالا تا امروز هم خبری از آنجا منتشر نمیکرد.والسلام؛
کریمی،کارشناس الهیات،هشتم مرداد ۹۱.اصفهان
پارسا 88
۱۳۹۱-۰۵-۰۹ ۰۱:۳۱
290
5
سلام حاج اقا واقعا ممنون به خاطر توجه زیاد شما من گریه ام گرفته جرا این اتفاقات پررنگ نمیشه مگه ما مسلمون نیستیم.بیاین تو رو به خدا داد مظلومان را بگیریم فریاد الله اکبر را جهانی کنیم.چرا جوانان ما سرگرم سریالهای پوچ هستند؟شنیدن این فجایع دیوانه کننده است.ما با تمام وجود حامی اهل بیت و شیعیان و مسلمان هستیم.به امید ظهورش.
maryam_k
۱۳۹۱-۰۵-۱۲ ۱۴:۲۳
215
40
سلام
اونقد اولین تصویر وحشتناک بود که نتونستم تصاویر بعدی رو ببینم،جرات نکردم بزنم عکس بعدی....
maryam j
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۰۲:۴۷
155
0
مهدی جان
...
اللهم عجل لولیک الفرج

12مرداد91/کارشناسی الکترونیک /تهران
zkh
۱۳۹۱-۰۵-۱۳ ۱۶:۳۶
225
35
به گزارش پایگاه برای مستضعفین میانمار،به همت دانشجویان ایرانی مقیم هلند هفته آینده تجمع اعتراض آمیزی در اعتراض به فجایع انسانی رخ داده درخصوص مسلمانان میانماردر شهر لاهه (پایتخت سیاسی هلند) برگزار خواهد گردید.
همراه با این تجمع، یک دادخواست بین المللی نیز تهیه شده است که قرار است پس از جمع آوری امضا به حد کافی، به نهادهای ذیربط ارسال و نتایج آن پیگیری گردد.
برای کمک به این حرکت این دادخواست را امضا نموده و به دوستانتان نیز ارسال کنید.
http://www.ipetitions.com/petition/stop-violence-against-muslim-minority-in-myanmar/

متن کامل این خبر را در وب سایت زیر بخوانید:
iran4myanmar.ir

در پناه پروردگار پیروز باشید.
زی.مو
۱۳۹۱-۰۵-۲۶ ۱۷:۴۰
110
5
دنیا مصلح می خواهد.
اللهم عجل لولیک الفرج
[۲۶مرداد۹۱]
tala s
۱۳۹۱-۰۶-۲۱ ۰۰:۳۸
0
0
توکه دوای زخم هایی؛ چرا نمی آیی؟

توکه برات کرببلایی چرا نمی آیی؟

توکه نفس های زهرایی؛ چرا نمی آیی؟

توکه پناه بی پناهانی چرا نمی آیی؟

توکه شفایِ کوریِ مایی؛ چرا نمی آیی؟

توکه صدای ربنایی؛ چرا نمی آیی؟

توکه بیایی فساد پاک می شود!

توکه بیایی قلب ها چاک چاک میشود!

توکه بیایی مریض شفا دارد

توکه بیایی قرض ها ادا دارد

تو که بیایی حال ما صفاست

توکه بیایی غریب نه؛اسیر کجاست؟!

توکه بیایی جوشنم اجابت است

توکه بیایی خلاصیم رو به راست

توبیا فقط بیا که دیگر نگویم عظم البلاء

که دیگرنگویم ونکشف الغطاء
...


______________________________

یا مولانا یا صاحب الزمان
سلام.لطفا نظرتون رو در مورد صحیح یا ناصحیح بودن معنای شعر بهمم مگید.ممنون میشم
osamaneh
۱۳۹۲-۰۹-۱۳ ۱۶:۱۵
72
0
سلام
فقط میتونم بگم فرج آقا امام زمان [را خدا برساند]
میلاد فرهادی
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۸:۴۱
0
0
واقعا متاثر میشم وفتی این هارو میشنوم
از زنده بودن خودم پشیمون میشم...
به نوبه خودم سعی میکنم حال که دوباره این اتفاق بعد از 5 سال در ابعاد گسترده اتفاق میفته تلاشم رو برای رساندن صدای مظلوپانه این برادران و خواهران مسلمان بکار بگیرم
الناز
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۲۱:۳۱
0
0
الهم عجل لولیک الفرج.. خدایا در پناه خودت حافظ مسلمان ها و التیام بخش دردها و دلهای شکسته مسلمانان باش.. مرگ بر ظالم.
Elham
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۲:۳۲
0
0
سلام جناب مرادی ممنون بابت این متن من تواینستاهم براتون کامنت گذاشتم که شماحرفی بزنین که صداتون بیشترازماشنیده میشه ودیدم که فورااستوری گذاشتین واین سفحه رواعلام کردین ممنون ،من واقعاغمگینم غم بهمراه خشم کاش میتونستم کاری کنم خدالعنت کنه ایناروعکس هایی که می بینم بااون لباسهای بلندقرمزمنویادشمرویزیدمیندازه هنوزدارن ازدیادنسل میکنن،متاسفم واقعابرای نام انسان اشرف مخلوقات روی ماگذاشته شدم چقدردل مولایمان بدرداومده من زیرهمه عکس هایی که ازاین جنایت می بینم ظهورمهدی روخواستم چون ازماانسان نماهاکاری برنیومددنیارپفقط اون نجات میده،ازخداشرم گینم بابت دنیایی که به مادادونتونستیم توش خوب زندگی کنیم،چرامدافع حرم داریم مدافع میانمارنداریم؟اگه من بتونم حاضرم برم
فاطمه
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۵:۳۷
0
0
خدا لعنتشون كنه
فاطمه
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۰۱:۰۱
0
0
سلام
چه کنم برای این درد...
مظلومیت
خون
آه
گریه
...
یا صاحب الزمان
خجالت می کشم ازتون
ولی اللهم عجل لولیک الفرج
عین سنگ داره میشه دلامون
تا کی انقدر خون بی گناه باید روی زمین بریزه
خدایا...
رهنما
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۱۸:۲۴
0
0
سلام
واقعا دردناک و دل خون کننده ست این تصاویر , به غیر از اطلاع رسانی در فضای مجازی و دعا کردن چه کاری می تونه از دست ما بر بیاد؟
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: