دوره جوان ترها

 

سلام

هفته گذشته ثبت نام دوره مربوط به مجردها تمام شد و امروز با کمک گروه اجرایی در زندگی بهتر پس از بررسی اجمالی در مورد دو گروه آقا پسرها و دختر خانم ها، کلیاتی را در مورد کلاس نهایی کردیم.

ابتدا گزارش:
1. 307 نفر خانم و 47 نفر آقا ثبت نام کرده اند.

2. تعدادی از عزیزان از شهرستان های اطراف تهران ثبت نام کردند که اگر واقعا موجب مشقت آنها نباشد در خدمتشان خواهیم بود.
3. چون قرار بود دوره ویژه ی جوانان و مجردها باشد بنابراین، از پذیرش متاهلین و افرادی که تجربه طلاق دارند و بزرگترها، معذورم.
4. حتما کلاس دختر ها و پسرها مجزا خواهد بود.
5. هنوز در مورد محل برگزاری جلسات تصمیمم نهایی نشده.
6. برای عزیزانی که موفق به ثبت نام نشدند قرار شد فقط روز اول دوره برای ثبت نام مراجعه کنند.(تاریخ متعاقبا اعلام می شود) البته حتما مجرد و حتما در محدوده سنی مشخص؛ یعنی آقا پسرهای متولد سالهای 62 تا 70 و دخترخانم های متولد سالهای 65 تا 72
7. این دوره، مرحله ی قبل از "خانواده نوپا" نیست! و لزوما در آن به مباحث مرتبط با ازدواج نمی پردازدم. البته  مسائل و نیازهای شرکت کنندگان مهمترین عامل انتخاب موضوع جلسات خواهد بود.
8. هرچند جمعیت از یک کارگاه 15 نفره بیشتر است اما روش سخنرانی صرف نخواهد بود و فعالیت شرکت کنندگان مهم است.
9. اهالی خانواده نوپا اما برای دوره دختران "گلستان" و برای پسرها "بوستان" را پیشنهاد دادند بیشتر به خاطر جناب سعدی، اما هنوز برای دوره اسم انتخاب نکردم.

10. توضیح بیشتر: خانم بزرگواری که متولد 1342 هستند و مجرد هستند ثبت نام کرده اند؛ آیا پذیرش کنیم؟! چند نفر از متولدین سال های 51 و 52 و 53 را چطور؟ پذیرش کنیم؟ حتی 57 و 58؟
بله بی تردید همه ی این خانم ها و آقایان محترم هستند و مسائل آنها هم مهم و برخی هم اصرار دارند که ثابت کنند مشکلاتی دارند ولی آیا این کلاس مجردهای جوان، تنها محل حل تمام مشکلات همه گروه های سنی است؟!!!
دقت بفرمایید این کلاس ها اگر موفق برگزار شوند، تنها شاید بخشی از مشکلات را جلوگیری کند و شاید اهالی کارگاه را در حل مشکلاتشان کمک کند.
11. با توجه به عدم اعلام قبلی شرایط سنی، تمامی ثبت نام های انجام شده ی متولدین سالهای 61و62و63و64 پذیرش شدند. اگر تاکنون با شما تماس نگرفته اند با مرکز و گروه اجرایی دوره تماس بگیرید. لازم به تاکید است؛ حتما برای ثبت نامی های تاخیری شرایط سنی شماره 6 مراعات می شود.
12. لطفا به کامنت های دیگر دوستان رای بدهید مثبت یا منفی

اما قبل از آغاز دوره دوست دارم از نظرات و مشورت شما دوستان استفاده کنم.
همچنین خوشحال می شوم شما برای دوره مجردها اسم پیشنهاد دهید (و در پیامی که اسم پیشنهاد می دهید مطلب دیگری ننویسید تا دوستان امتیاز بدهند.)


قدر ماه رجب را بدانیم و برای هم دعا کنیم.
یاعلی