کلاس مجردها جلسه اول دوره دهم

سلام

مطالعه دقیق جزییات این برنامه، مؤکدا توصیه می شود.
کلاس مجردها؛ جلسه اول دوره دهم [جلسه ۲۱۹ ]

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۸

ساعت ۱۶ تا ۲۰

البته حتما لازم است قبل از ساعت ۱۵:۳۰ در سالن حاضر باشید. 

آدرس: خیابان حافظ، نبش سمیه، ساختمان حوزه هنری؛ تالار سوره

ملاحظات:

۱. فقط عزیزان دوره دهم و اعضاء گروه اجرایی می توانند شرکت کنند.

۲. کلاس مجردها عمومی نیست و اعضاء از قبل ثبت نام کرده و در مصاحبه حضوری پذیرفته شده‌اند. پس اگر ثبت نام نکرده‌اید و یا در مصاحبه حضوری پذیرفته نشده اید شما مجاز به شرکت در این دوره نیستید.

۳. اگر برای این دوره ثبت نام کرده‌اید ولی به هر دلیلی در مصاحبه حضوری شرکت نکرده اید در صورت تمایل می‌توانید در روز های آتی از مرکز مشاوره زندگی بهتر برای شرکت در مصاحبه درخواست وقت کنید. مصاحبه برای کلاس مجردها نیز رایگان است.

۴. اگر به هر دلیلی برای دوره دهم ثبت نام نکرده اید، با توجه به شروع دوره و پایان مهلت ثبت نام، می‌توانید در لیست انتظار دوره یازدهم ثبت نام کنید. برای این کار یادداشت ثبت نام دوره دهم را کامل بخوانید و فرم ثبت نام را تکمیل کنید.

۵. دیدن این [مستند] ۱۴ دقیقه ای از کلاس مجردها را که عزیزان شبکه خبر زحمت ضبط و پخش آن را کشیده اند ، به همه خوانندگان این صفحه توصیه می کنم.

۶. با توجه به سوالات منتقدین بالفطره! تکرار می کنم تمامی این جلسات رایگان بوده و هست. از بیان و تکرار این موضوع خجالت می کشم اما مکرر در این باره قضاوتِ نابجا! و یا سوال می شود.

۷. در تمام جلسات قرآن جیبی خودتان را همراه داشته باشید و قبل از شروع جلسه به اندازه زمان حضورتان تا شروع جلسه قرآن تلاوت کنید و با هم کمتر گفتگو کنیداین نکته را مهم تلقی بفرماییدبه ویژه حتما یک سوره یس بخوانید و ثوابش را به صدیقه کبری سلام الله علیها اهدا کنید.

۸. اعضاء دوره دهم هر سوالی دارید بنویسید، اینجا پاسخ می‌دهم.

 اگر در جریان کلاس مجردها نیستید، این لینک و لینک های متن آن را بخوانید:

»»»ماجرای کلاس مجردها...

به پیشگاه حضرت امام علی بن موسی الرضا صلوات