دوره جوان ترها

هفته گذشته [هفته دوم خداد ۹۰] ثبت نام دوره مربوط به مجردها تمام شد و امروز با کمک گروه اجرایی در زندگی بهتر پس از بررسی اجمالی در مورد دو گروه آقا پسرها و دختر خانم ها، کلیاتی را در مورد کلاس نهایی کردیم. ابتدا گزارش: 1. 307 نفر خانم و 47 نفر آقا ثبت نام کرده اند. 2. تعدادی از عزیزان از شهرستان های اطراف تهران ثبت نام کردند که اگر واقعا موجب مشقت آنها نباشد در خدمتشان خواهیم بود. 3. چون قرار بود دوره ویژه ی جوانان و مجردها باشد بنابراین، از پذیرش متاهلین و افرادی که تجربه طلاق دارند و بزرگترها، معذورم. 4. حتما کلاس دختر ها و پسرها مجزا خواهد بود. 5. هنوز در مورد محل برگزاری جلسات تصمیمم نهایی نشده. 6. برای عزیزانی که موفق به ثبت نام نشدند قرار شد فقط روز اول دوره برای ثبت نام مراجعه کنند.(تاریخ متعاقبا اعلام می شود) البته حتما مجرد و حتما در محدوده سنی مشخص؛ یعنی آقا پسرهای متولد سالهای 62 تا 70 و دخترخانم های متولد سالهای 65 تا 72 7. این دوره، مرحله ی قبل از "خانواده نوپا" نیست! و لزوما در آن به مباحث مرتبط با ازدواج نمی پردازدم. البته مسائل و نیازهای شرکت کنندگان مهمترین عامل انتخاب موضوع جلسات خواهد بود. 8. هرچند جمعیت از یک کارگاه 15 نفره بیشتر است اما روش سخنرانی صرف نخواهد بود و فعالیت شرکت کنندگان مهم است. 9. اهالی خانواده نوپا اما برای دوره دختران "گلستان" و برای پسرها "بوستان" را پیشنهاد دادند بیشتر به خاطر جناب سعدی، اما هنوز برای دوره اسم انتخاب نکردم.
ادامه مطلب
شنبه , ۰۴ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۵۳
منتشر شده در: یادداشت ها » جهت اطلاع


دوشنبه هفته قبل، عملا دوره دوم "خانواده نوپا" با معارفه و انجام پیش تست آغاز شد.
البته از حدود 140 زوجی که در لیست انتظار بودن تعداد قابل توجهی غایب بودند و از حاضرین عزیزانی که هنوز در دوران عقد هستند از گروه جدا شدند (تا ان شاءالله بروند زودتر عروسی کنند) و... .
قابل توجه عزیزانی که قبلا ثبت نام کرده بودند و در جلسه مقدماتی تشریف نداشتند و اینجا اظهار بی اطلاعی کرده اند -البته فرهنگسرا با پیامک اطلاع رسانی کرده بود- و یا حتی عزیزانی که در لیست انتظار نبودند و ثبت نام هم نکرده بودند و

تمایل دارند در این دوره -بارعایت تمام ضوابط آن- شرکت کنند، مشروط به اینکه تاریخ عروسی آنها سال 88 یا بهار 89 باشد؛ اگر در روزهای یکشنبه و دوشنبه 5و6 دیماه به مرکز مشاوره زندگی بهتر مراجعه کنند تا پیش تست بدهند (رایگان) و قبل از شروع جلسه اول کارگاه در روز دوشنبه ششم دیماه در محل فرهنگسرا ثبت نام را انجام دهند در فهرست اهالی این دوره قرار می گیرند. در غیر این صورت باز در لیست انتظار و دوره های آینده...

مجدد تاکید می شود:
- این دوره فقط برای زوج هایی است که زیر یک سقف زندگی مشترک خود را رسما شروع کرده اند و از تاریخ عروسی آنها بیش از 5 سال نگذشته باشد.
- عزیزانی که در دوران عقد هستند را نمی توانیم در این کارگاه ها در خدمتشان باشیم.
 
»»»چند نکته پیرامون خانواده نوپا

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
rastgoo
۱۳۹۰-۰۳-۰۲ ۰۰:۱۴
4
2
سلام خسته نباشید
من خیلی علاقه مند هستم که در دوره های خانواده توپا شرکت کنم...چون خودم تازه ازدواج کردم .. مرداد 89 و صحبت های شما بی نهایت به دلم می شینه ...می خواستم سوال کنم آیا دوره جدید تشکیل میشه ؟؟
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: