دوره جوان ترها

هفته گذشته [هفته دوم خداد ۹۰] ثبت نام دوره مربوط به مجردها تمام شد و امروز با کمک گروه اجرایی در زندگی بهتر پس از بررسی اجمالی در مورد دو گروه آقا پسرها و دختر خانم ها، کلیاتی را در مورد کلاس نهایی کردیم. ابتدا گزارش: 1. 307 نفر خانم و 47 نفر آقا ثبت نام کرده اند. 2. تعدادی از عزیزان از شهرستان های اطراف تهران ثبت نام کردند که اگر واقعا موجب مشقت آنها نباشد در خدمتشان خواهیم بود. 3. چون قرار بود دوره ویژه ی جوانان و مجردها باشد بنابراین، از پذیرش متاهلین و افرادی که تجربه طلاق دارند و بزرگترها، معذورم. 4. حتما کلاس دختر ها و پسرها مجزا خواهد بود. 5. هنوز در مورد محل برگزاری جلسات تصمیمم نهایی نشده. 6. برای عزیزانی که موفق به ثبت نام نشدند قرار شد فقط روز اول دوره برای ثبت نام مراجعه کنند.(تاریخ متعاقبا اعلام می شود) البته حتما مجرد و حتما در محدوده سنی مشخص؛ یعنی آقا پسرهای متولد سالهای 62 تا 70 و دخترخانم های متولد سالهای 65 تا 72 7. این دوره، مرحله ی قبل از "خانواده نوپا" نیست! و لزوما در آن به مباحث مرتبط با ازدواج نمی پردازدم. البته مسائل و نیازهای شرکت کنندگان مهمترین عامل انتخاب موضوع جلسات خواهد بود. 8. هرچند جمعیت از یک کارگاه 15 نفره بیشتر است اما روش سخنرانی صرف نخواهد بود و فعالیت شرکت کنندگان مهم است. 9. اهالی خانواده نوپا اما برای دوره دختران "گلستان" و برای پسرها "بوستان" را پیشنهاد دادند بیشتر به خاطر جناب سعدی، اما هنوز برای دوره اسم انتخاب نکردم.
ادامه مطلب
۷۸۳۵
بازدید
شنبه , ۰۳ مرداد ۱۳۸۸ ساعت ۱۶:۰۰
منتشر شده در: یادداشت ها » جهت اطلاع

1. حلول ماه شعبان و اعياد فرخنده اين ماه مبارک را تيريک مي گويم.
2. الحمدلله دو ساعتي است که سفر خانوادگي نسبتا طولاني ما، با رسيدن به خانه، تمام شد و پس از 2650 کيلومتر رانندگي الان کمي خسته هستم و امشب منبر دارم.
3. دوستان بسياري، پيام ارسال کرده اند و با توجه به حجم کار مطالعاتي و... امکان پاسخگويي به همه را ندارم لطفا کمي صبوري کنيد و پيگيري کنيد. مجدد خواهش مي کنم ضوابط ارسال را بخوانيد.
4. زيارت حضرت رضا عليه السلام نقطه طلايي سفر بود که دعاگوي همه ی شما بودم.
5. با تمام سرسبزي و نشاط و تازگي مازندران و گلستان و...
اين اولين باري بود که از مشهد مقدس - از طريق تربت حيدريه ، فردوس ، بشرويه ، طبس ، خور بيابانک ، نايين- رفتيم اصفهان.
کوير‍ ساکت و مرموز و گداخته ايران با تمام سادگي، زيبايي و آفتاب مردانه اش هيجان خاصي دارد و مرا که حسابي گرفت. حال غريبي داشتم.
شب آن محرک خوبي است براي تفکر و روز آن ...

هرچند که فقط عبور کرديم و کمي توقف
و ...

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: