دوره جوان ترها

هفته گذشته [هفته دوم خداد ۹۰] ثبت نام دوره مربوط به مجردها تمام شد و امروز با کمک گروه اجرایی در زندگی بهتر پس از بررسی اجمالی در مورد دو گروه آقا پسرها و دختر خانم ها، کلیاتی را در مورد کلاس نهایی کردیم. ابتدا گزارش: 1. 307 نفر خانم و 47 نفر آقا ثبت نام کرده اند. 2. تعدادی از عزیزان از شهرستان های اطراف تهران ثبت نام کردند که اگر واقعا موجب مشقت آنها نباشد در خدمتشان خواهیم بود. 3. چون قرار بود دوره ویژه ی جوانان و مجردها باشد بنابراین، از پذیرش متاهلین و افرادی که تجربه طلاق دارند و بزرگترها، معذورم. 4. حتما کلاس دختر ها و پسرها مجزا خواهد بود. 5. هنوز در مورد محل برگزاری جلسات تصمیمم نهایی نشده. 6. برای عزیزانی که موفق به ثبت نام نشدند قرار شد فقط روز اول دوره برای ثبت نام مراجعه کنند.(تاریخ متعاقبا اعلام می شود) البته حتما مجرد و حتما در محدوده سنی مشخص؛ یعنی آقا پسرهای متولد سالهای 62 تا 70 و دخترخانم های متولد سالهای 65 تا 72 7. این دوره، مرحله ی قبل از "خانواده نوپا" نیست! و لزوما در آن به مباحث مرتبط با ازدواج نمی پردازدم. البته مسائل و نیازهای شرکت کنندگان مهمترین عامل انتخاب موضوع جلسات خواهد بود. 8. هرچند جمعیت از یک کارگاه 15 نفره بیشتر است اما روش سخنرانی صرف نخواهد بود و فعالیت شرکت کنندگان مهم است. 9. اهالی خانواده نوپا اما برای دوره دختران "گلستان" و برای پسرها "بوستان" را پیشنهاد دادند بیشتر به خاطر جناب سعدی، اما هنوز برای دوره اسم انتخاب نکردم.
ادامه مطلب
چهارشنبه , ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴
منتشر شده در: یادداشت ها » جهت اطلاع
در لحظه تفکر کنید، در ذهن تان ارزیابی و نقد کنید و اظهارنظر جرأت‌مندانه‌ی محترمانه و جدل احسن برای فهم بهتر و... . «کلاس مجردها» بیش از آن که یک کلاس آموزشی باشد یک کلاس تربیتی است. تمرینی است برای تفکر خلّاق و نقّاد. همه با هم درگیر فهمیدن و دانستن می شویم و اگر کسی در تمام زمان کلاس تمرکز و هوشمندی کافی را به خرج ندهد، از کلاس کم بهره می مانَد و شاید خسته شود. و مرا هم خسته کند!!! پس اگر حوصله اش را ندارید و یا این روش را نمی پسندید ثبت نام نکنید!
در اغلب ایام سال در فضای مجازی و در ملاقات‌هایم با مردم در مجالس مذهبی و اماکن عمومی در خصوص زمان و نحوه ثبت‌نام کلاس مجردها سوال مطرح می شود و توضیح می‌دهم. و از خرداد سال ۱۳۹۰ که اولین ثبت‌نام کلاس مجردها که آن روزها اسم هم نداشت انجام شد تا پس از ثبت‌نام دوره قبل همیشه این گله بوده و هست که «... ما خبر نشدیم.» و به این تجربه رسیده‌ایم من و عزیزان‌ گروه‌های اجرایی ادوار مختلف که همین متقاضیانی که بی سر و صدا و به موقع ثبت‌نام می کنند در همراهی با کلاس و مشارکت در مباحث فعال‌تر و پویاتر هستند.
اما برای عزیزانی که تمایل دارند در دوره نهم کلاس مجردها شرکت کنند چند نکته ضروری را عرض می کنم:
۱. زمان ثابتِ «کلاس مجردها» روزهای یکشنبه ساعت ۱۶ تا ۲۰ است. لطفا در انتخاب واحدهای تحصیلی و حذف و اضافه و سایر برنامه های پیش روی‌تان؛ به نحوی برنامه‌ریزی و تنظیم کنید تا در صورت ثبت‌نام و پذیرش بتوانید در کلاس شرکت کنید.
خوب است بدانید هیچ ساعتی را در هفته نمی توان انتخاب کرد که برای همه مناسب باشد و همه موافق باشند؛ پس به این برنامه ثابت احترام بگذارید و پیشنهاد تغییر ساعت ندهید. اگر مناسب زمان و برنامه ی شما نیست لطفا ثبت نام نکنید!
۲. تاریخ ثبت‌نامِ «کلاس مجردها» برای دوره نهم؛ به میمنت دهه کرامت از روز چهارشنبه ۱۲ تیر ماه تا یکشنبه ۳۲ تیرماه ۱۳۹۸ است.
۳. روش ثبت‌نام در «کلاس مجردها» بسیار ساده است مثل همیشه، در همین وب سایت در یک فرصت کوتاه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می شود. 
سپس افراد متقاضی مثل بسیاری از دوره‌های آموزشی دنیا در مصاحبه حضوری جهت تطبیق مدارک و پذیرش شرکت می کنند. من در روند مصاحبه‌ها مداخله‌ای ندارم و افراد گروه اجرایی کلاس (از افراد همین دوره یا دوره‌های قبل) با شما مصاحبه می‌کنند. این مرحله زمان‌بر و مهم است.
نکته۱همراه داشتن پرینت این یادداشت و اصل و کپی شناسنامه، مدارک تحصیلی و یک قطعه عکس پرسنلی در جلسه مصاحبه الزامی است.
نکته۲:خوب است بدانید گروه اجرایی بر اساس یک تقسیم‌بندی و یک الگوریتم خاصی اعم از سن و رشته تحصیلی و رغبت و ... تعدادی از متقاضیان را پذیرش و تعدادی را در لیست انتظار قرار می دهند و به تعدادی هم که پذیرفته نمی‌شوند صریحا اعلام خواهند کرد.
از نشانه های رشدیافتگی و بالندگی کنارآمدن و قبول کردن نتایج این مرحله است. 
نکته۳:لازم به یادآوری است؛ منبرهایم نه ثبت نامی است و نه پذیرش و دنگ و فنگ دارد پس اگر حوصله این روند را ندارید با احترام در منابر و مجالس در خدمت همه هستم.
۴. محل تشکیل ِ«کلاس مجردها» در هفت دوره ي اول، معمولا تالار ایوان شمس در ابتدای اتوبان کردستان بوده است و هرازگاهی هم در دانشگاه های اصلی شهر تهران؛ ولی پاتوق اصلی تالار ایوان شمس بود. كه با شروع دوره هشتم، با بي لطفی توسط شهرداری گرفته شد. در حال حاضر کلاس مجردها اغلب در سالن حوزه هنری و گاهی به دعوت دانشگاه ها، در سالن های اصلی دانشگاه برگزار می شود. این مورد هم مانند زمان قابل تفاهم صد در صدی نیست! هرچند انتظار دارم خانواده‌ها فرزندان جوان‌شان را در این رفت و آمد همراهی یا حمایت کنند، اما همیشه تعدادی تاکسی بانوان و تاکسی های بیسیم یا اینترنتی و چند دستگاه اتوبوس به مقصد ایستگاه مترو هماهنگ می کنیم ولی با توجه به محدوده سنی کلاس و بی هزینه و رایگان بودن کلاس، همه می توانند به تناسب شرایط، تمهیدی برای آمدن و رفتن بیاندیشند.
خوب است جوان تر ها از عبارات و ادبیات کودکانه ای مانند «آن مکان دور است» کم کم فاصله بگیرند. اگر این کلاس برای کسی ضرورت داشته باشد اصلا این نوع حرف ها برایش مهم نخواهد بود. مثلا از شهرهای بسیار دور مانند ساحل خلیج همیشه فارس، جوان هایی مشتاق با سن و سال شما و بعضا حتی با جیب تقریبا خالی، برای دیدن یک بازی فوتبالِ معمولا صفر-صفر به تهران و ورزشگاه آزادی می آیند و شب را بیرون از ورزشگاه می خوابند. به هر حال خودتان بررسی و ارزیابی کنید اگر آمد و رفت به این آدرس و یا سالن های دیگر که به سختی به صورت رایگان فراهم می شود، برای‌تان مقدور نیست، ثبت نام نکنید! چرا که این موارد قابل مذاکره نیست.
۵. روش تدریس در «کلاس مجردها» جزوه گفتن و یا ارائه‌ی پاورپوینت نیست. سخنرانی هم نیست! روش تدریس بحث است و لازم است مشارکت کنید.
«کلاس مجردها» مثل کلاس هایی که تا کنون دیده اید نیست. نقش شما در آن پررنگ تر از کلاس های دیگر است. پس باید حواس تان کامل جمع باشد! موبایل‌تان خاموش باشد! کنار دوست تان ننشینید! حتی یادداشت هم نکنید! در لحظه تفکر کنید، در ذهن تان ارزیابی و نقد کنید و اظهارنظر جرأت‌مندانه‌ی محترمانه و جدل احسن برای فهم بهتر و... . 
«کلاس مجردها» بیش از آن که یک کلاس آموزشی باشد یک کلاس تربیتی است. تمرینی است برای تفکر خلّاق و نقّاد. همه با هم درگیر فهمیدن و دانستن می شویم و اگر کسی در تمام زمان کلاس تمرکز و هوشمندی کافی را به خرج ندهد، از کلاس کم بهره می مانَد و شاید خسته شود. و مرا هم خسته کند!!! پس اگر حوصله اش را ندارید و یا این روش را نمی پسندید ثبت نام نکنید!
۶. شماره پنج را خواهش می کنم یکبار دیگر بخوانید.
۷موضوعِ «کلاس مجردها» انحصارا مباحث مرتبط با ازدواج و انتخاب همسر نیست چرا که از آغاز یعنی اولین جلسه اولین دوره تاکنون مهم ترین عامل انتخابِ موضوع جلسات «خردِ جمعی» بوده و خواهد بود و دیگر اینکه لزوما کلاس مجردها مرحله ی قبل از کارگاه خانواده نوپا [کلاس متاهلین] نیست! 
دقت بفرمایید! همیشه در آغاز هر دوره‌ای در نظر دارم مباحث انتخاب همسر را منظم بیان کنم اما تا کنون به غیر از آن و نیز پاسخ به سوالات کوتاه و مشاوره های افراد پای میکروفن که مورد نظر عقل جمعی کلاس بوده، به موضوعات مختلف و متنوعی به انتخاب اعضای کلاس پرداخته ایم. بحث هایی پرنشاط، پویا و جذاب که برای خود من هم شادابی و تازگی بهمراه داشته و دارد. مثلا غیرت دینی، عشق، امریکا، جهاد لسانی، امام، ولایت فقیه، دفاع مقدس، نسل و موالید، شیعه، ایمان و کفر، بهشت، مرجعیت و نقش روحانیت در انقلاب اسلامی ، هشدارهای اساسی در انتخاب همسر و برخی ریز مهارت های انتخاب همسر، هدف و آرزو، موج حمایت از دین، شکست عشقی، خیریه، جوانی فصل قرار و بی قراری، صدقات، خودکارآمدی، تناسب بین عقل و عشق در انتخاب، تربیت فرزند، مشکلات دختران در سنین بالا، سوگ و فراق، از دست دادن پدر و تأثیر آن برفرزندان، شناخت و مدیریت احساسات و هیجانات،زیارت اربعین، انعطاف پذیری، نشاط در عبادت، انجام مستحبات، دلایل مخالفت خانواده با تصمیمات فرزندان، احترام به پدر و مادر، استقلال و وابستگی، تصویر ذهنی غلط از خواستگار، هفتم صفر، عزت نفس، نقش رسانه در تربیت جامعه، روابط متقابل، سهم ما در معضلات اجتماعی، نظم فکری، تقوا و اخلاص، احترام به خود، مهربانی و خیلی موضوعات دیگر
اگر شما فقط یک موضوع خاصی را مدنظر دارید ثبت نام نکنید!
۸. قانون در «کلاس مجردها» بسیار مهم است. این کلاس مانند برخی تجمعات یا جلسات، تفننی و سَرسَری نیست؛ هرچند بنابر اقتضای جلسات جوانان فضا معمولا شاداب و پرنشاط است اما روح حاکم بر کلاس یک جدیت و نظام مندی روشنی دارد. به یک تعبیر؛ کلاس برای خودش نظم و قاعده و قانون دارد هرچند ساده و اندک اما بسیار مهم. مثل همین ثبت نام اینترنتی و مصاحبه حضوری
۹. توجه به این نکته‌ مهم است: اگر ادب مثال زدنی، انگیزه ی بالا برای دانستن، حوصله و متانت و البته اخلاص و طهارت این جمع ارزشمند از پاک‌ترین جوانان و دانشجویان فرهیخته، نخبه و فعال نبود، هرگز "کلاس مجردها" پا نمی گرفت. جسارتا اگر خیلی عجول و یا خیلی زودرنج هستید و یا حال و حوصله‌ی فضاهای چالشیِ ملزم به صبر و تابآوری و خودداری از قضاوت را ندارید ثبت نام نکنید!
۱۰. سن و سال تولد: از آغاز قرارمان این شد که این کلاس ویژه ی جوانان و مجردها باشد؛ بنابراین ۱. از پذیرش متأهلین و افرادی که تجربه ی طلاق دارند، معذوریم. ۲. بنابر ملاحظات عدیده، محدوده ی سنی جوان را با تعاریفی مانند ۱۸ تا ۳۵ سال منطبق نکردم و برای هر دوره شرایط سنی تعیین کرده ایم و این دوره بازه سنی شرکت کنندگان در دوره نهم
آقایان    ۷۳ تا ۷۸ و
خانمها  ۷۱ تا ۷۹

تبصره: به پیشنهاد گروه اجرایی کلاس؛ فقط دانشجویان Phd متولد سالهای ۶۸ و ۶۹ و ۷۰ و نیز دانشجویان المپیادی و نخبه 

۱۱. کسانی که در ادوار گذشته عضو کلاس بوده‌اند، همیشه به روی چشمم جای دارند و اگر به هر علتی از کلاس بازمانده اند در صورتی که احساس ضرورتی برای شرکت در ادامه این دوره دارند با گروه اجرایی حضوری مذاکره کنند و از تکمیل فرم خودداری کنند.

۱۲. تشکر و سپاساز همه اهالی کلاس مجردها؛ عزیزان و نورچشمی های گرامی؛ آقا پسرها و دختر خانم های متدین و باوقار و دلسوز  و مهربان به ویژه تمامی اعضاء گروه اجرایی با روحیه جهادی مثال زدنی و شوق به یادگیری، از همان روزهایی که سنگ بنای کلاس مجردها در پرسش و پاسخ های ظهرهای ماه مبارک رمضان، در بالکن مسجد عمار گذاشته شد؛ روزهایی که عدد جوان های آن جمع به ۱۵ نفر هم نمی رسید تا امروز. از تک تک شما تشکر می کنم؛ بیش از قبل برایم محترم و عزیز هستید و مثل همیشه برای همه تون دعا می کنم. 
از والدینی که به کلاس سر زدند و گاهی فرزندانشان را همراهی کردند نیز متشکرم.
و خدا را برای این توفیق بسیار شکر می کنم. الحمدلله رب العالمین

متاسفانه لازم است تکرار و تصریح کنم از ابتدا کلاس مجردها و کارگاه خانواده نوپا رایگان بوده و هست.


پی نوشت: 
در تکمیل فرم ثبت‌نام ، به پاسخ دادنِ دقیق و محترمانه و رسمی توجه کنید. گروه اجرایی به تک تک پاسخ ها دقت می کنند و برخی  به دلیل نوع پاسخ هایشان در این مرحله رد می شوند یا در اولویت قرار نمی گیرند. 


به پیشگاه حضرت صدیقه طاهره صلوات
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶۵
انتشار یافته: ۳۲
حمید گیوی
۱۳۹۸-۰۴-۱۲ ۱۶:۵۲
0
0
بهترین کلاسی که تابحال شرکت کردم کلاس مجردها است ، خدا حفظتان کند استاد عزیزم . التماس دعا .
سمیه
۱۳۹۸-۰۴-۱۲ ۱۶:۵۹
2
0
با سلام خدمت استاد مرادی، یکی از معضلات جامعه ما جوانهای دهه 60 ی هستند که هنوز هم بنا به خیلی دلایل مجرد مانده اند. هیچ برنامه ای برای این قشر ندارید؟ چون تا جایی که من دنبال کردم هیچگاه کلاسهاتون این گروه سنی هدف رو شامل نمیشود.
با تشکر
مهدیه جمشیدی
۱۳۹۸-۰۴-۱۲ ۱۷:۱۰
0
0
سلام حاج آقا. خدا قوت. انقدر خوندن این نکات جذاب هست که هر بار از دوره ششم به بعد به طور کامل قوانین کلاس رو میخونم و خدا رو شکر میکنم بابت نعمت این کلاس و شاگردی در محضر شما.
نادری
۱۳۹۸-۰۴-۱۲ ۱۷:۵۲
0
0
سلام استاد ولادت حضرت معصومه (س) بر شما و عزیزانتون مبارک
الهی سلامت باشید و خدا بهتون خیر و برکت بده ممنون که با وجود مشغله زیاد انقدر دغدغه ما جوانها رو دارید
الحمدلله بسیار از شما یاد گرفتم سپاس گزارم
حفظکم الله
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
ناشناس
۱۳۹۸-۰۴-۱۳ ۱۸:۲۷
0
0
سلام و عرض ادب
امکان حضور از شهرستان ها هم در این دوره ها وجود دارد یا خیر ؟
فقط برای ساکنین تهران می باشد
کریمی
۱۳۹۸-۰۴-۱۳ ۲۲:۵۶
0
0
سلام خسته نباشید کلاس ها از چه تاریخی شروع و تموم میشه؟
فائزه
۱۳۹۸-۰۴-۱۴ ۱۲:۲۵
0
0
با سلام و احترام

با تشکر از زحمات شما، میخواستم بدانم آیا راهی برای اطلاع از کلاس مجردها که بازه سنی متناسب با سن خودم باشه هست یانه ؟
من متولد 60 هستم
و میخواستم بدانم که آیا برای افرادی در بازه سنی من هم کلاس برگزار می شود یا فقط مربوط به جوانترها هست؟


ممنون میشم اگر راهنمائی کنید.
ناشناس
۱۳۹۸-۰۴-۱۶ ۱۹:۲۰
0
0
متولد ۶۳ هستم تا حالا در کلاس مجردی شرکت نکرده ام چرا محدوده سنی این نوبت گذاشتید
میلاد داداشی
۱۳۹۸-۰۴-۱۹ ۱۸:۵۱
0
0
سلام خدمت استاد بزرگوار
جسارتا میخواستم بدونم هر دوره شامل چند جلسه هست?
ممنون میشم درصورتیکه وقت داشتید پاسخ بنده رو بدید.
۲۲ ساله دانشجوی پرستاری
ناشناس
۱۳۹۸-۰۴-۱۹ ۱۹:۰۸
0
0
نتایج ثبت نام کلاس مجردها کی اعلام می شود بی صبرانه منتظر هستم.
احمد کاظمی
۱۳۹۸-۰۴-۱۹ ۲۲:۲۱
0
0
با عرض سلام و ادب خدمت شما شیخ شهاب عزیز و همکاران گرامیتان.
بنده پنجاه سال دارم، متروج هستم و چهار فرزند پسر دارم الحمد لله ازدواج و زندگی بسیار خوبی دارم.
پسرهایم در سنین ۲۴، دوقلو ۱۸ و ۱۰ ساله هستند و ما ساکن لندن هستیم.
برنامه های شما را مشاهده میکنم و از توضیحات شما و نظرات پسرها و دخترهای عزیز جدا لذت میبرم.
از خداوند منان توفیق حضرتعالی و همکاران گرامیتان را درخواست میکنم و همچنین آرزوي موفقیت و سرافرازی پسرها و دخترهای عزیز را دارم.
نکته ای شاید قابل توجه باشد که بنده در این سن پنجاه سال و دست و پنجه نرم کردن با بعضي بیماریهای مختلف، در رشته حقوق یکی از دانشگاههای لندن شروع به درس خواندن کردم.
سن و شرایط پزشکی مانع درس خواندنم نشد، الحمد والکر لله.
ارادتمند
احمد کاظمی
لندن
فاطمه حیدری
۱۳۹۸-۰۴-۲۰ ۱۳:۰۵
0
0
ممنون از شما.
محسن فرزانه
۱۳۹۸-۰۴-۲۰ ۱۴:۴۰
0
0
سلام خدمت استاد عزیزم وقتتون بخیر باشه بنده تازه با این کلاستون آشنا شدم و نمیدونستم که همچین کلاس هست و امروز اومدم ثبت نام کنم که متاسفانه با شرایط سنی که گذاشته بودید مواجه شدم بنده امروز در تلوزیون شبکه خبر برنامتون رو دیدم و خیلی مشتاق بودم که ثبت نام کنم ولی حیف که نشد
از محضر استاد عزیز خواهشمند که یک دوره کلاس برای ده شصتی ها هم بذارید از آنچه که در این برنامه هرچند گه کوتاه بود از گفت گوهای شما با دوستان احساس نیاز پیدا کردم که باید در همچین کلاسهایی شرکت کرد واقعا خیلی روشهارو نمیدونیم
ممنون از برنامه خوبتان
میراحمدیان
۱۳۹۸-۰۴-۲۰ ۱۸:۲۴
0
0
سلام من بعد از پر کردن فرم ارسال رو می زنم ولی فرم ارسال نمیشه چیکار کنم؟
فاطمه
۱۳۹۸-۰۴-۲۰ ۲۱:۱۶
0
0
سلام خدمت استاد گرامی میخواستم بپرسم چرا سنین متولد ماه ۸۰ نمیتونن توی کلاس شرکت کنن؟
سارا جهاندیده
۱۳۹۸-۰۴-۲۱ ۱۰:۳۸
0
0
لطفا برای مجردین سال 1365 هم یک دوره در نظر بگیرید ممنونم
محمد
۱۳۹۸-۰۴-۲۱ ۲۱:۵۹
0
0
سلام
هرکاری کردم نتونستم ثبت نام کنم
خواستم ببینم که ثبت نامم انجام شده؟
محمد شریفی زاده
مریم
۱۳۹۸-۰۴-۲۱ ۲۲:۲۲
0
0
ای کاش خانم های متولد سال ۷۰ رو هم در این دوره لحاظ میکردید. من مدت زیادی منتظر ثبت نام این دوره بودم اما الان فقط به دلیل محدودیت سنی ، نمیتوانم در این دوره ثبت نام کنم .
نفیسه
۱۳۹۸-۰۴-۲۲ ۰۰:۲۰
0
0
سلام علیکم من موفق به ثبت نام نمیشوم و هربار جمله"اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد "می آید من قبلا به عنوان مهمان یک جلسه در کلاس مجردها حضور داشته ام
فائزه جزینی
۱۳۹۸-۰۴-۲۲ ۱۶:۲۰
0
0
سلام من که از اصفهان هستم میتونم شرکت کنم یا نه؟؟؟؟
کوثر نجفیان
۱۳۹۸-۰۴-۲۴ ۱۲:۲۹
0
0
با سلام!
حاج‌آقا مرادی لطفا برای دهه هشتادی‌ها(متولدین سال ۱۳۸۰)هم جایی در کلاس‌هایتان باز کنید بنده بسیار مشتاق هستم که در این کلاس‌ها شرکت کنم.
سید امیرحسین مهدیزاده
۱۳۹۸-۰۴-۲۴ ۱۴:۱۳
0
0
سلام
لطفا زمان ثبت نام را تمدید کنید و دوباره فرصت ثبت نام بدید.
ممنون میشم
bahadori
۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۰۱:۴۰
0
0
سلام
کسانی که مشکل گرفتن کد رهگیری یا ثبت نام داشتند: با زندگی بهتر تماس بگیرید - 22505396
bahadori
۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۰۱:۴۳
0
0
خانم مریم و خانم کوثر نجفیان شما هم با زندگی بهتر تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
مریم سادات عقیلی
۱۳۹۸-۰۴-۲۹ ۱۲:۰۶
0
0
سلام امکانش هست که تاریخ ثبت نام رو تمدید کنید ؟
توانا
۱۳۹۸-۰۴-۳۰ ۲۳:۰۳
0
0
سلام
خواهش می کنم زمان ثبت نام رو تمدید کنید. مممنون
نرگس
۱۳۹۸-۰۹-۲۸ ۱۸:۲۰
0
0
سلام.ببخشید برای کلاس خانواده نوپا کی ثبت نام میکنید؟
یا زینب
۱۳۹۸-۱۲-۰۸ ۱۴:۰۴
0
0
سلام
حاج آقا الهی سلامت باشید...
بسیاااار دوست دارم در کلاس های شما شرکت کنم
اما حیف و صد حیف که تهران نیستم..
کاش کلاس های پرباری مثل کلاس شما در شهر ما هم برگزار می‌شد...ان شاالله سلامت باشید
مائده ساری
۱۳۹۸-۱۲-۰۸ ۱۴:۴۵
0
0
سلام وعرض خسته نباشید خدمت استادگرامی حاج اقامرادی،امیدوارم بتوانم درکلاس مجردها شرکت کنم من بسیار مشتاق هستم ویکی ازارزوهای من شده که بتوانم دراین کلاس هاشرکت کنم.
یوسفی
۱۳۹۹-۰۵-۱۱ ۲۰:۰۴
0
0
سلام
امروز به طور تصافی به لینک ثبت نام برخوردم و مرور کردم تمامی قوانین نوشته شده رو با کلی دلتنگی و به یادآوردن تک تک لحظه های شیرین کلاس...
با گذشت 4 دوره از حضورم در کلاس مجردها و خواندن این مطالب و یادآوری هرآنچه که بر من گذشته در کلاس (مدل آموزش شما، دغدغه مندی تون برای ما جوان ها، اینکه اکثر ساعات کلاس رو سرپا می ایستادید و برامون حرف میزدید و میذاشتید که حرف بزنیم و "گوش میدادید بهمون")
و اینکه میبینم نسبت به 3 سال گذشته ام چه قدر بزرگ شدم :) حس خوبی برام داشت.
دقت و ظرافت شما تو نوشتن بند بند نکات و اینکه با حوصله تمام خودتون برای ما این نکات رو نوشتید بسیار ارزشمنده برامون.
ازتون خیلی ممنونم حاج آقا، خیلی
خدا شمارو از بلا حفظ کنه و سلامت باشید ان‌شاءالله استاد
و ای کاش که زودتر کرونا بره و باز شاهد برپایی کلاس باشیم وبازهم بتونیم یاد بگیریم ازتون، بسیاااار دلتنگیم
علیرضا
۱۴۰۰-۰۵-۱۵ ۰۶:۲۹
0
0
سلام حاج آقا من خیلی شما رو دوست دارم و یکی از آرزوهای من دیدن روی ماه شماست
من متولد سال ۶۶ هستم و مجردم
. به کمک شما احتیاج دارم
مادر دو جوان
۱۴۰۰-۰۵-۱۶ ۲۳:۰۱
0
0
با سلام و احترام
این کلاس ها را بهتر نیست از سن ۱۸ سال برگزار کنید تا جوانان قبل از رفتن به محیط دانشگاه از این اموزش ها برخوردار باشند .
لطفا برای نوجوانان که در سن خساس هستند و احوالات متغیر دارند از این کلا سهای مفید برگزار بفرمایید .
باتشکر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: