ثبت نام دوره ششم کلاس مجردها

ثبت نام دوره ششم کلاس مجردها

روش تدریسم در «کلاس مجردها» جزوه گفتن و یا ارائه‌ی پاورپوینت نیست. سخنرانی هم نیست! روش تدریس بحث است و لازم است مشارکت کنید. «کلاس مجردها» مثل کلاس هایی که تا کنون دیده اید نیست. نقش شما در آن پررنگ تر از کلاس های دیگر است. پس باید حواس تان کامل جمع باشد موبایل خاموش! کنار دوست تان ننشینید! حتی یادداشت هم نکنید! در لحظه تفکر کنید، در ذهن تان ارزیابی و نقد کنید و اظهارنظر جرأت‌مندانه‌ی محترمانه و جدل احسن برای فهم بهتر و... . «کلاس مجردها» بیش از آن که یک کلاس آموزشی باشد یک کلاس تربیتی است. تمرینی است برای تفکر خلّاق و نقّاد. همه با هم درگیر فهمیدن و دانستن می شویم و اگر کسی در تمام زمان کلاس تمرکز و هوشمندی کافی را به خرج ندهد، از کلاس کم بهره می مانَد و شاید خسته شود. پس اگر....
ادامه مطلب
يکشنبه , ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۸
منتشر شده در: انعکاس » خبر

در حالی که هر روز چهره های معروفی از ورزشکارانی مانند حسین رضا زاده گرفته تا هنرمندانی مثل مختاباد و مدیرانی چون محسن هاشمی و معصومه ابتکار، کاندیدای شورای اسلامی شهر تهران می شوند، خبرهای رسیده حاکی از دعوت جریان های مردمی، هیات های مذهبی، گروه ها و احزاب سیاسی از حجه الاسلام شهاب مرادی برای کاندیداتوری است.

شهاب مرادی که از مدت ها پیش، با برگزاری کلاس های مشاوره ای برای جوانان و خانواده ها - که به صورت تبرعی اجرا می شوند - و نیز حضور در صدا و سیما توانسته است ارتباط خوبی با مخاطبان و به ویژه جوانان وخانواده ها پیدا کند، در روزهای اخیر، با تماس های افرادی از چند فهرست اصلی انتخاباتی مواجه شده که از او خواسته اند کاندیدای شورای شهر تهران شود تا بتوانند نامش را در لیست شان بگذارند.

به نظر می رسد در صورت کاندیداتوری شهاب مرادی، یکی از منتخبان قطعی شورای شهر تهران باشد.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: