امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۴:۳۹:۵۰
سلام مي خواستم ببينم شما برنامه اي براي آمدن به زاهدان نداريد؟؟
شهاب مرادی
سلام/ همین چهارشنبه زاهدان بودم.
لینك ارسال به دوست
عماد نشاطي
16023 بازدید 12 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۴:۳۸:۲۶
سلام خسته نباشيد من و همسرم عضو كلاس نوپا هستيم ...خصوصی...
شهاب مرادی
سلام/ پاسخش ساده است؛ ان شاءالله درجلسه بعد، حضوری و خصوصی جمله را عرض می کنم.
لینك ارسال به دوست
زين الدين بوربور
16443 بازدید 9 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۴:۳۸:۰۱
با سلام حاج آقا شنيدم امشب تو شهر دانشگاهي ما-دارالولايه-سيستان، سخنراني داريد. اميدوارم بحث خوبي باشد چون اين منطقه واقعا نيازمند حضور افرادي مثل شما است(سطح فرهنگ مردم متاسفانه پايينه)
شهاب مرادی
سلام/ چرا به دیگران از بالا به پایین نگاه می کنی! بیا پایین با هم برویم. این خوداستادپنداری گاهی پشت دلسوزی و امثال آن مخفی می شود از این اخلاق دوری کن.
لینك ارسال به دوست
احسان
17332 بازدید 67 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۴:۰۹:۲۷
باعرض سلام طريقه ثبت نام در کلاس رالطفا بگوييد. ممنونم
شهاب مرادی
سلام/ سرچ بفرمایید.
لینك ارسال به دوست
فاطمه
15636 بازدید 16 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۴:۰۷:۰۹
سلام حاج آقاشيطون اومده سراغم بهم ميگه اين چادري كه سرت كردي الكيه خودتوعذاب ميدي شماراهنماييم كنين چي جوابشوبدم ديگه نيادسراغم باور كنين چادرمودوست دارم وبراش احترام قائلم ممنون
شهاب مرادی
سلام/ من که باور می کنم و برای شما دعا می کنم . خودت محکم بگو شیطان غلط کرده و مکرر خودت را به خدا بسپار و بگو اعوذبالله من الشیطان الرجیم
پاسخ های مشابه سابق را بخوانید.
لینك ارسال به دوست
neda.m
17411 بازدید 66 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۴:۰۵:۲۳
خيلي دوستون دارن همه حاج آقا خدا نگه دار خودتونو خانواده محترمتون باشه الهي آمين شهر امام هم تشريف بيارين حتما دانشگاه آزاد خمين
شهاب مرادی
سلام/ سلامت باشید و خدا همه ی شما عزیزان و عزیزانتان را حفظ کند.
لینك ارسال به دوست
ayda
15957 بازدید 22 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۴:۰۳:۵۶
سلام حاج آقا حرفهاي ديشبتون رو توي پارک ملت رو که شنيدم خيلي ترسيدم آخه من هر وقت که با بابام بحثم ميشه حدااکثر توانم رو ميذارم که هيچي نگم! و بعد با ناراحتي ميرم تو اتاق... ديشب که شما گفتين معصيته... بگين چي کار کنيم که بتونيم وقتي حرف بابامون با ما يکي نيست به راحتي بگيم نوکرتيم! چشم! واقعا سخخخخخخخخخخخخته.. با اون حالمون چه جوري بايد قضيه رو براي خودمون حل کنيم؟
شهاب مرادی
سلام/ اول تصمیم و بعد تمرین می خواهد. آسان است.و چون خدا از این عزم و رفتار راضی است برکت و سهولت عنایت می فرماید.
لینك ارسال به دوست
بشري
16845 بازدید 49 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۳:۵۷:۲۹
با سلام. من خيلي دوست دارم شما بتوانىد با دخترم تلفني صحبت كنيد. ايشان خيلي سوالهاي دارند كه من نميتوانم جواب بدهم. از شما يك راهنماي ميخواهم. دخترم در سن خيلي بدي هستند و من و همسرم خيلي راه هاي مخطلف را امتحان و كردبم. لطفاً من را راهنما كنيد.
شهاب مرادی
سلام/ به دخترخانم محترمون سلام برسونید و بگویید تک تک و با حوصله سوالاتش را اینجا مکاتبه ای مطرح کند. من شرمنده همه ی مخاطبینم هستم که نمی توانم تلفنی صحبت کنم. قبل از هر قضاوتی لطفا آمار بازدید دیروز و امروز را ملاحظه بفرمایید اگر قرار بود با این تعداد تلفنی صحبت می کردم...
لینك ارسال به دوست
اعظم ذولقدر
15943 بازدید 33 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۳:۵۲:۵۹
سلام.کارشناسيم مشاوره دوره روزانه خوندم.ارشد،آزاد قوچان، خانواده،وبين الملل فردوسي باليني قبول شدم.موندم کدومو برم،تافرداواسه تصميم گيري وقت دارم.البته به دروس باليني آشنايي ندارم.اميدوارم راهنماييم کنيد.
شهاب مرادی
سلام/ توصیه من بالینی است.
لینك ارسال به دوست
فوري فوري
15865 بازدید 13 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۳:۴۶:۵۲
سلام آقاي مرادي ميشه آدرس ايميلتون رو در وبلاگتون بزاريد آخه مادر من سوالي از شما داره و ميخواد كه راهنماييش كنيد،ممنون0
شهاب مرادی
سلام/ به مادرتون سلام برسونید و بگویید برای تماس با مرادی راهی غیر از این نیست تازه روشن است که به همه ی سوالها پاسخ نمی دهد. و فقط یک نفر است با مشغله های فراوان.
لینك ارسال به دوست
اطهر
15733 بازدید 18 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۳:۴۳:۵۱
سلام 1/چرا تحويلم نميگيريد؟؟؟؟؟خواهشمند کمک کنيد 2/شايد ازم ناراضي هستيد 3/منتظر جواب ميمونم 4/خدا يارتان
شهاب مرادی
سلام/ این چه تلقی و برداشت ناصحیحی است که رایج شده برای من چه فرقی می کند که پاسخ چه کسی را بدهم. من که نوکر همه ی شما هستم این چه حرفیه؟!!!!!
لینک های ضوابط را با دقت و تامل بخوانید و با سایت آشناتر بشوید.
از همه شما التماس دعا
لینك ارسال به دوست
ماريا
16011 بازدید 32 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۳:۴۲:۱۲
سلام و خداقوت امشب افتخارحضور در جلسه شمارو در دانشگاه زابل رو داشتيم و در حياط باشما صحبت کرديم و براي دعوت از شما فرموديدکه به سايتتون مراجعه کنيم ديگه ببخشيد اگه خلاف قوانين شماست راهنمايي بفرمايين کي و چگونه ميتونيم از محضر شما استفاده کنيم؟
شهاب مرادی
سلام/ ضوابط را بخوانید. معمای پیچیده ای نیست. این تمرین خوبی برای توجه به مقررات و ضوابط است.
یادآوری می کنم دفعه قبل که آمدم دانشگاه شما اوایل دهه80 که جلسه خوبی هم بود تا امروز هیچ دعوتی نکردند به دلایلی گفتم شاید تصریح کنم بهتر باشد.
ان شاءالله هیئت ها و دانشگاههای ما اسیر کلکسیون بازی نشوند. که فلانی را یک بار هم دعوت کنیم خوب است چون بعدا می گوییم فلانی و فلانی و فلانی و ... آمده اند. و برای نقل و آمار و ... یک بار کافی است. این خطر کلکسیون بازی و کلکسیونری را باید جدی تر از اما و اگر دانست.

لینك ارسال به دوست
کانون قرآن وعترت دانشگاه ملي زابل
16027 بازدید 29 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۳:۲۸:۵۵
سلام. .خصوصی... . . دعايم کنيد. ياعلي.(شرمنده آقاجان).
شهاب مرادی
سلام/ 1. بله این عمل خودارضایی محسوب می شود. و همانطور که می دانید از گناهان کبیره است.
2. غسل جنابت واجب است.
3. به جای خودکشی و طرح این مسائل که تکرارش به ضرر سلامت روح و روان شماست، توبه کنید و برای ترک کامل آن برنامه ریزی کنید. یادداشت پاسخي به چند سوالرا بخوانید. تعداد زیادی از این گناه توبه کردند و در چندین مرحله از 15-10 روزتا 3-4 ماه و یکسال و دوره ی پاکی و ترکشان بوده و برای همیشه از شر این اعتیاد خلاص شدند. ناامید نباش و شروع کن.
لینك ارسال به دوست
هستي
13005 بازدید 41 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۳:۲۱:۳۷
سلام استاد کلاس اين هفته از هرلحاظ عالي بود ممنونم.انشاالله خدا عقل امثال منم زياد کنه که مؤمن واقعي بشيم و هرروزمون بهتر از روزهاي قبل باشه.التماس دعا استاد.
شهاب مرادی
لینك ارسال به دوست
Fereshteh66
11759 بازدید 15 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۳:۲۰:۴۹
سلام از شما تقاضا مي کنم که اگر ممکن هست کتابي در باب شناخت بيشتر احکام دين معرفي کنيد
شهاب مرادی
سلام/ رساله مرجع تقلیدتان.
لینك ارسال به دوست
ارغوان
11732 بازدید 16 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۹ ۱۳:۱۹:۳۹
سلام 1-از برنامه پارک ملت 26 مهر خيلي خوشم آمد متشکرم 2-ولي يه انتقاد دارم شما گفتيد که اطاعت از والدين واجب است ولي اگه براي اجراي خواسته والدين ما مجبور شويم که در حق کسي ظلم يا بي لطفي کنيم اون وقت وظيفه ما چيست ؟ 3-همسر من هميشه براي اجراي خواسته والدينش در حق من ظلم ميکنه ديشب هم برنامه شما رو تاييدي بر کاراي خودش دونست آيا واقعا اين طوره؟
شهاب مرادی
سلام/ در همان برنامه بر اساس روایتی تصریح کردم «در معصیت خالق از هیچ کسی حتی والدین نباید و نمی شود اطاعت کرد.»
لینك ارسال به دوست
narges tehrani
12092 بازدید 36 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۶ ۲۲:۲۹:۴۴
سلام اين کامنت رو با گوشي از صحن گوهر شاد ميفرستم.به ياد همه رفقا هستم علي الخصوص استاد عزيز اقاي مرادي. دعاي استاد رو به امام الرئوف(ع) گفتم: خدايا به عقل ما برکت بده صحن تو اسمان تو گنبد طلاي تو حتي مجال کرببلاي مرا گرفت. 26/7/90 استان امام الرئوف(ع)
شهاب مرادی
سلام/ زیارت قبول
لینك ارسال به دوست
عطر سيب61
13053 بازدید 63 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۶ ۲۲:۱۷:۰۴
با سلام لطفا در برنامه هاتون در مورد ازدواج پسر هاي کم سن وسال که قصد ازدواج دارند صحبت کنيد نميدانم جرا تمام افايون در تلويزيون خانواده ها راتشويق به اينگونه ازدواج ميکنند نه مدرک دارند نه شغل ودرامد نه عقل ومنطق حاکم است اگه اشتباه مي کنم يا سخت ميگيرم لطفا راهنماييم کنيد اخه فقط ازدواج ارضاي غرايز نيست معناي زندگي مشترک چيز ديگري است اين مسئله يه جز کوچکي از ان است
شهاب مرادی
سلام/ من که با ازدواج پسرها زیر بیست سالگی موافق نیستم،حتی با انتخاب همسر هم در این محدوده سنی از سوی پسرها مخالفم و این را مکرر گفته ام. پسرها هم باید مشق خودداری و عفت را جدی بگیرند.
حالا شما چرا ناراحتید؟ علت ناراحتی چیست؟ اصرار پسرتان؟ یا ...
لینك ارسال به دوست
افاق
13226 بازدید 62 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۶ ۲۲:۱۴:۲۵
سلام.انشاالله امشب برنامه پارک ملت هستيد ديگه؟
شهاب مرادی
سلام/ بله ان شاءالله
لینك ارسال به دوست
فاطمه بيدي
10382 بازدید 11 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۶ ۲۲:۱۳:۵۷
سلام استاد گرامي؛ ديشب خانواده ي نوپاي ما (من و همسرم)از کلاس خيلي خيلي بهره مند شديم،در واقع با مشاهده ي عملکرد تغيير کرده در رفتار خودمان و علي الخصوص آرامش مان متوجه اين موضوع شدم ،در عين حال هنوز ما آماتوريم و در تلاش يادگيري روزافزون . با سپاس و خدا قوت.خانواده نوپاي3/تهران/26 مهر 90
شهاب مرادی
سلام/ خدا را شکر. تردید ندارم که این رشد کارآمدی و بازدهی کلاس، حاصل مشارکت و تعامل تک تک اعضاء آن است.
لینك ارسال به دوست
زهرا کشوري
10416 بازدید 26 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ ۱۹:۳۰:۱۱
به نام خدا 1-سلام حاج آقا 2-ان شائالله که حالتون خوبه؟! 3- از خوندن پيام آقاي علي درباره (صف شما کجاست) خيلي ناراحتم. و بسيار عصباني. ...
شهاب مرادی
سلام/ نمی خواستم شما بزرگواران را ناراحت و عصبانی کنم. دیدم انتشار کامنت این فرد (که از شهر کرج و با ایمیل و نام جعلی ارسال شده) صرفا به فهم موضوع محوری بحث آن یادداشت کمک می کند. در عبارت هایش به توهین به مقدسات و ابراز نفرت خصوصا نسبت قرآن کریم! -نستجیربالله- دقت کنید. شخص من که اهمیتی ندارم.
لینك ارسال به دوست
الهام گيتي
15757 بازدید 97 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ ۱۶:۲۹:۰۵
سلام اقاي مرادي من هموني هستم که يک نوشته ي دلي وخصوصي تقريبا بلند براتون نوشته بودم بارها اومدم سر زدم ديدم جواب نداديدوخواهش کردم جواب بدين!اگه قصد کمک ندارين همينو بگين لااقل!ما در هرصورت ارادتمنديم.
شهاب مرادی
سلام/ لطفا ضوابط سایت را بخوانید. ساده است. خطری هم ندارد. بخوانید.
لینك ارسال به دوست
ضحي
13229 بازدید 24 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ ۱۶:۲۷:۱۷
سلام پيگيري
شهاب مرادی
سلام/ سوالتان را الان دیدم قبلا هم خوانده بودم. در مورد شخص دیگری است! حضوری هم این جور سوالات را پاسخ نمی دهم. ضابطه شماره 4 ...
لینك ارسال به دوست
نداي فاطمه
13131 بازدید 12 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ ۱۶:۲۴:۴۸
1- مشخصات خودم - سن 32 - مؤنث - مجرد - کارشناسي ارشد شيمي - فرزند ارشد - در خانواده پر تنش 2- سؤال در باره برادرم: (23 ساله، مجرد، دانشجوي کارداني آزاد مشهد، پر انرژي، کم طاقت و وابسته به ديگران خصوصا من است) او را به مشاوره فرستادم. اما به او گفته: - حتما با چند دختر آشنا و دوست صميمي شو - (قبل از مشاوره يک بار مشروب خورده بود) گفته عذاب وجدان نگير و هروقت تعارف شد بخور اما کم! 3- چگونه کمکش کنم؟ با مطالعه چه کتابي ؟
شهاب مرادی
سلام/ 1. به این چنین مشاوران بی سواد مراجعه نکند. ای کاش اگر سواد ندارند عقل یا دین داشتند. که بدانند حرام جنگ با خداست و جنگ با مبداء و منشاء آرامش، بزرگترین مخرب آرامش است.
2. به او بگو توبه کند و غسل زیارت و به پابوس آقا برود.
3. مشاور خوب در مشهد آقای بهادرخان را پیشنهاد می کنم.
اما کمک؛ او را کمک کن تا زندگی اش را منظم کند از نماز اول وقت تا مسواک زدنِ به موقع و پیاده روی منظم روزانه حالا در هر ساعتی که برود پیاده روی اما ثابت و منظم و تشویقش کن به خوب درس خواندن و تلاش کردن. این آقاپسر اگر پر انرژی باشد ظاهرا پرتلاش نیست! ...
لینك ارسال به دوست
ehlam
15389 بازدید 85 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ ۱۶:۱۰:۳۳
امروز در حرم عبدالعظيم حسني به ياد شما و دوستان کلاس مجردها بودم.
شهاب مرادی
سلام/ متشکریم. زیارت قبول
لینك ارسال به دوست
سيد پوربه
13583 بازدید 29 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ ۱۶:۰۹:۳۵
سلام لطفا به مشهد بياييد با تشكر
شهاب مرادی
سلام/ چشم . کجا بهتر از مشهد؟
لینك ارسال به دوست
v.s
13210 بازدید 26 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ ۱۶:۰۸:۵۲
سلام استاد. خواهشا يک روانشناس( نه روانپزشک)خوب معرفي کنيد. يا علي
شهاب مرادی
سلام/ مشکل چیست؟ با زندگی بهتر تماس بگیر و مشورت کن تا متناسب با موضوع مشاور خوب معرفی کنند.
لینك ارسال به دوست
ترنم عاشقانه ي دل
13356 بازدید 9 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ ۱۶:۰۷:۳۹
سلام بر روحاني خوش سيرت و خوش صورت ...يادتون که هست توي دانشگاه شهيد چمران اهواز که اين جمله را گفتم چه خبر شد توي سالن؟!...حاج آقا اون هفته اي که شما تشريف آورديد و ما به لطف خدا در 4 روز بنام هفته فرهنگي 63 برنامه اجراء کرديم که يکي اش هم سخنراني جذاب و خوب شما بود بعنوان طرح برتر فرهنگي در دانشگاه هاي کشور انخاب شد.امشب يادتون افتادم گفتم سري بزنم اينجا صله ارحام اينترنتي!!...
شهاب مرادی
سلام/ ان شاءالله موفق و پیروز باشید و سلامت. وبلاگ محترم را هم دیدم. عالی بود. التماس دعا
لینك ارسال به دوست
دکتر عليرضا مخبر دزفولي
13254 بازدید 25 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ ۱۶:۰۵:۵۵
حاج آقا من سايت هر از گاهي سايت رو ميبينم و استفاده ميكنم ولي خواننده خاموشم. ارزوي توفيق از خداوند متعال در مسير راهبردي كه در جهت تعالي جوانان اين سرزمين بر گزيده ايد دارم.
شهاب مرادی
سلام/ آخر هفته عازم شهر شما هستم اگر سری به ولایت زدی ببینیمتون. تهران که ما شما را شاید 5 سالی می شود ندیدیم. یعنی بعد از امتحان جامع! درست است؟
لینك ارسال به دوست
ابوذر گوهري
13074 بازدید 13 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۱ ۲۳:۰۱:۱۸
سلام استاد چرا پيام اقاي علي در يادداشت \"صف شما كجاست\" را پخش كرديد ؟واقعا براش متاسفم.
شهاب مرادی
سلام/ برای من که تجربه شنیدن اهانت های گوناگون حضوری افراد گوناگون و حتی ظاهرالصلاح را دارم مهم نبود. گفتم شاید برای بحث "صف شما کجاست؟ " مفید باشه اگر احساس می کنید ناراحتتان می کند اعلام بفرمایید. کامنت این فرد را حذف کنم.
لینك ارسال به دوست
فردا
19983 بازدید 143 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۲۰ ۱۱:۱۳:۲۱
سلام امروز روز بزرگداشت حافظ است.به سياق هرسال شعري انتخاب شد البته با تکنولوژي مدرن آي پد. ترسم که اشک در غم ما پرده در شود وين راز سر به مهر به عالم سمر شود گويند سنگ لعل شود در مقام صبر آري شود وليک به خون جگر شود خواهم شدن به ميکده گريان و دادخواه کز دست غم خلاص من آنجا مگر شود از هر کرانه تير دعا کرده ام روان باشد کز آن ميانه يکي کارگر شود اي جان حديث ما بر دلدار بازگو ليکن چنان مگو که صبا راخبر شود ازکيمياي مهر تو زر گشت روي من آري به يمن لطف شما خاک زر شود در تنگناي حيرتم از نخوت رقيب يا رب مباد آنکه گدا معتبر شود بس نکته غير حسن ببايد که تا کسي مقبول طبع مردم صاحب نظر شود اين سرکشي که کنگره کاخ وصل راست سرها بر آستانه او خاک در شود حافظ چو نافه سر زلفش به دست توست دم درکش ار نه باد صبا را خبر شود ---------------------------- کلا اين غزل رو دوست ندارم.
شهاب مرادی

سلام/ بله غزل تلخی است اما خب مثل نی ؛ حدیث راه پر خون می کند...

لینك ارسال به دوست
مهرآسا
24036 بازدید 61 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۹ ۱۱:۱۷:۲۵
سلام امشب به برنامه پارك ملت تشريف مي‌آوريد انشاءالله؟ در قسمت برنامه‌ها ننوشتيد هنوز. (نوزدهم مهر)
شهاب مرادی
سلام/ امشب نیستم.
لینك ارسال به دوست
ستوده133
16939 بازدید 16 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۹ ۱۰:۳۵:۲۸
سلام. حاج آقا منظورم از اينکه به نتيجه نرسيدم اينه که زمان مشاوره هفته اي يه جلسه است ولي سرعت فاصله ها... مشاورم راهنماييهاش مفيده ولي تنهايي رفتن من فايده نداره. همسرم هم از مشاوره اومدن و يا حتي تماس تلفني با من امتناع مي کنه در صورتي که مي دونه باعث اين جدايي من نيستم.
شهاب مرادی
سلام/ لطفا پاسخ سوالم را دقیق و منظم بیان بفرمایید:
shahab-moradi.ir/akobook/viewtype,0/Itemid,34/id,92988
لینك ارسال به دوست
متين
17202 بازدید 6 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۹ ۱۰:۳۲:۲۶
حاج آقا براي کار تحقيق من قبلا\"(قبل از اين که خودتون اعلام کنيد)اعلام آمادگي کردم الان هم تو زندگي بهتر هرچي گشتم نتونستم اعلام کنم در هر صورت راهنمايم کنيدچون مطالب خوبي دارم ووقت هم دارم.
شهاب مرادی
سلام/ به من حق بدید که این طور قضاوت کنم:
کسی که نتونه یک تماس تلفنی با زندگی بهتر بگیره یا فکس بزنه -با امکان ارسال 24ساعته- یا یک برگ نامه توسط پیک یا پست به دست من برسونه این چنین فردی هرچند باسواد وبال من میشه تا کمک و دستیار!
لینك ارسال به دوست
خورشيد
17298 بازدید 33 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۹ ۰۹:۵۳:۱۸
سلام. به مرکز مشاوره زندگي بهتر مراجعه کردم ولي به نتيجه نرسيدم. از طلاق بيزارم. ولي روند زندگي من داره به طلاق ختم ميشه. ميخواهم اگر امکانش وجود داره شخصا با شما ملاقات داشته باشم. از لطف شما سپاسگذارم.
شهاب مرادی
سلام/ 1.پیش کدام مشاور رفتید؟ 2. چند جلسه ؟ 3. نظر مشاورتون چی بود؟ 4. منظورتون از "به نتیجه نرسیدم" چیست؟
لینك ارسال به دوست
متين
17385 بازدید 21 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۹ ۰۹:۴۴:۵۹
سلام در برنامه 19 تير پارک ملت به مرکز همسر يابي اشاره شد ميخواستم بدانم اين مرکز به مرکز مشاوره زندگي بهتر شما ربطي دارد يا نه ؟
شهاب مرادی
سلام/ مرکز همسریابی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لینك ارسال به دوست
هيوا60
17151 بازدید 12 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۹ ۰۹:۴۳:۴۲
سلام جناب مرادي .ان شاءالله حالتون خوب باشه.دوبار به شما پيامي ارسال کردم ولي متاسفانه از شما جوابي در يافت نکردم .از شما گله مند نيستم وقضاوتي هم درموردتون نميکنم و از اونجايي که با زندگي و مشغله هاي طلاب کمي آشنايي دارم جواب ندادن شمارا به حساب مشغله کاريتان ميگذارم و ميدانم که انصافا سرتان شلوغه و مقصودم از اين پيام ياد آوري مجدد براي پيگيري بود البته اگر وقت کرديد جواب بديد چراکه از من محتاج تر هم هستند . التماس دعا.
شهاب مرادی
سلام/ اگر فقط می نوشتید پیگیری بهتر بود.
یک کار من پاسخ دادن است کار دیگرم عادت دادن دوستان به رعایت قانون و ضوابط
و برای تحلیل بهتر دیگر پیام ها و پاسخ ها را بخوانید
لینك ارسال به دوست
م.س.ح
17036 بازدید 18 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۹ ۰۹:۴۱:۰۲
سلام حاج آقاي عزيز؛ طلبه هاي دانشجوي غيرمعمم ميتونن در کلاس آموزش مشاوره شما شرکت کنن؟(لحن خواهشي)
شهاب مرادی
سلام/ نه دلیل هم داره این مخالفتم که عرض نمی کنم. امیدوارم عذرم را بپذیرید.
لینك ارسال به دوست
sajjjad
17260 بازدید 9 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۹ ۰۹:۳۹:۰۶
بسم الله يک آگهي؛ هنوز هم به دنبال فردي براي کمک در کارهاي پژوهشي هستيد؟
شهاب مرادی
سلام/ بله.  »» یک آگهی !
لینك ارسال به دوست
وثوقي
16771 بازدید 11 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۹ ۰۹:۳۸:۱۹
سلام-دوستان طلبه سوال کردند براي طلاب خانم آموزش مشاوره نمي ذاريد؟ موفق و مويد باشيد
شهاب مرادی
سلام/ چرا از قول دیگران می نویسید؟ البته تشکر می کنم که امضا نکردی جمعی از ...
اما پاسخ: امسال یک دوره ی (آزمایشی) آموزش خانم های طلبه سطح 3 را برگزار کردیم. دو جلسه اول را تدریس کردم و برای مابقی جلسات را از دکتر بهمنی دعوت کردم و ایشان ادامه دادند مبحث هم همان آموزش مشاوره ازدواج بود. دوره مذکور در زندگی بهتر انجام شد و تمام شد.
این دوره ای که امروز دومین جلسه ی آن است را ویژه روحانیون جوان پیش بینی کردم هم آموزش قواعد و مهارت های مشاوره است هم مباحثه های در مورد ارتباط با مردم و گفتگوهای خصوصی آخوندی. غیر طلبه و معمم حتی مهمان را هم نمی پذیریم.
لینك ارسال به دوست
دارا
17207 بازدید 13 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۸ ۲۳:۵۹:۳۶
سلام انشالله که حالتون خوب و سلامت هستيد حاج آقاي مرادي فقط ميخواستم ازشما بابت حرفاي هميشه قشنگتون تشکرکنم روزهاي سه شنبه هم خوشبختانه شماروازبرنامه پلاک1ميبينيم با آرزوي سعادت براي شما.
شهاب مرادی
سلام/ پلاک 1 کدوم برنامه است؟
لینك ارسال به دوست
شاکر بي مزد!
12461 بازدید 19 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۸ ۰۰:۴۲:۲۸
سلام حتما بايد تو سايت عضو شد تا به پيام ها جواب بديد؟؟؟؟؟؟ من کمک ميخوام زيادي از زندگي خستم.اگه ميخواين بگين بي هدفم ميدونم اما چه کنم؟
شهاب مرادی
سلام/ نه ربطی به عضویت نداره. اما شرح حال دقیق چکیده و تیتروار بنویسید. لطفا و ضوابط را دقت کنید.
لینك ارسال به دوست
pariya s
18207 بازدید 16 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۸ ۰۰:۳۷:۴۱
سلام عيدتون مبارک پيگيري
شهاب مرادی
سلام/ خواندم باید چند سوال از شما بپرسم -اگر به اختصار کفایت کنی- جلسه بعد قبل یا بعد از کلاس می بینمت. فعلا هیچ تماسی با آنها نگیر. و به موضوع فکر نکن
لینك ارسال به دوست
m r
15760 بازدید 9 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۸ ۰۰:۲۹:۳۷
سلام عيدتون مبارک الان از حرم حضرت رضا اومدم واستون دعا کردم انشاءالله همتون عيديتون رو از آقا بگيرين علي الخصوص شما حاج آقاي مرادي
شهاب مرادی
سلام/ به به زیارت شما قبول . سپاس یاعلی
لینك ارسال به دوست
از بهشت
15464 بازدید 26 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۸ ۰۰:۲۶:۴۶
سلام حاجي امروز ما دو بار تو کلاس گوشي دستمون گرفتيم شما هم 2بار را ديديد، از 11جلسه 1جلسه غيبت داشتم، حدودا\" هم 7 8 بار تو مباحث مشارکت داشتم قول ميديم ديگه تکرار نشه(گل) ياعلي
شهاب مرادی
سلام/ به من حق بده که از امثال شما بیشتر انتظار داشته باشم.
حسناتُ الابرار، سیئاتُ المقربین
لینك ارسال به دوست
احمد فرج
15648 بازدید 39 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۸ ۰۰:۲۲:۳۷
سلام حاج آقا 1-كلاس امروز از نظرعدم انحراف از موضوع اصلي بحث، خيلي بهتر بود؛ البته با مديريت خوب شماو همكاري نسبي بچه‌ها. 2- اميدوارم در جلسه آينده زودتر به \"موضوع اصلي\" بپردازيم.
شهاب مرادی
سلام/ یاعلی. مجدد درخواست می کنم لطفا در مورد مباحث کلاس ذیل برنامه همان روز بنویسید.
لینك ارسال به دوست
سبز قبا
15360 بازدید 19 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۸ ۰۰:۱۹:۴۹
با سلام و احترام استاد محترم ،اميدوارم کسالت برطرف شده باشه و در سلامتي کامل بسر ببريد- ولادت امام رضا(ع)برشما مبارک باد -برنامه پارک ملت هفته قبل خيلي خوب و عالي بود-لطفا همينجور ادامه بدهيد(آداب و اخلاق) با سپاس
شهاب مرادی
سلام/ چشم ادامه می دهم شما دوستان هم نظراتتان را به برنامه پیامک کنید و در کامنت برنامه مربوط بنویسید.
لینك ارسال به دوست
سيد مهدي هاشمي
12732 بازدید 19 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۸ ۰۰:۱۷:۲۸
سلام استاد 1.تو کلاس مجردها تازه ثبت نام کرده ام. 2.فرموديد که مطالب کلاس رو جايي نقل نکنيد. 3.مادرم به برنامه هاي شما علاقمند است.وقتي از کلاس ميام همش مي پرسند حاج اقا چي ميگفتند وسر کلاس چي شد . . . مي خواستم بدونم اگه بهشون بگم اشکالي نداره؟
شهاب مرادی
سلام/ این یک تمرین است برای خودداری از نقل مطالب دیگران! و و نقل اتفاقات مجالس گوناگون که شرکت می کنید که اغلب امانت است. "المجالسُ بالامانة"
نقل قول های مو به مو و مخربی که روابط فامیلی و خانوادگی خیلی ها را خراب کرده و می کند. ما در کلاس هیچ حرف خصوصی و محرمانه ای نداریم -آن هم در یک جلسه با حضور 400 نفر از گروه های مختلف سنی با روحیات و خُلقیات گوناگون-
این فقط یک تمرین است برای شما حتی اگر طبق گفتگوی چند جلسه قبل تمام برنامه از تلویزیون پخش بشه حتما رعایت کنید این یک تمرین است و شرط
اما مطالب را می توانید بعدا و به تدریج به عنوان سواد خودتان و دانسته های خودتان به مادر محترمه تان بگویید.
لینك ارسال به دوست
zaynab
14045 بازدید 54 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۷ ۲۳:۵۷:۵۲
سلام من از بچه هاي ورودي جديد هستم و امروز اجازه ي صحبت نداشتم. همون طورکه شماهم فرمودين کلاس هفته ي قبل و دوست داشتيد.براي من و دوستانم هم که ازشون سوال کردم همينطور بوده و فکر ميکنم بد نبود اگه نقاط قوت اون کلاس و بررسي ميکرديم.به نظرم کلاس امروز واقعا قابل مقايسه با هفته ي پيش نبود با اينکه دوستان 10 جلسه در کلاس شرکت کردند اما به يک سري مسائل ابتدايي هم عمل نمي کنند مثل نکاتي که شما قبلا تذکر داديد(بعدي. بدبين نبودن به يکديگر....) ... خلاصه که من هفته ي قبل وقتي اومدم خونه نمي دونستم از کجا شروع کنم واسه مادرم تعريف کنم از کلاس و تا 2.3 روز مطالب جديد يادم ميومد و واسش تعريف مي کردم. اما امروز فقط ميگم که واقعاقدر اين کلاس و نمي دونيم و با اينکه ميتونيم بهترين بهره هارو ازش ببريم فقط زمان و ميگذرونيم و اخر هيچ.......
شهاب مرادی
سلام/ بهتر میشه ان شاءالله امیدوارم.
لینك ارسال به دوست
گل نرگس
12886 بازدید 33 امتیاز
امضا شده : ۱۳۹۰/۰۷/۱۵ ۱۱:۰۹:۴۰
سلام. ما كه تازه فهميديم سايتيو كلاس مجردهاييو--- وجود داره و ثبت نام نكرديم و پارتي ام برا معرفي نداريم و مشتاق شركت در دوره ها يعني بريم دنبال كارمون؟!!!!
شهاب مرادی
سلام/ نه صبر کنید تا ثبت نام بعدی در محرم ان شاءالله از خوندن پیام ها و کامنت ها غفلت نکن تا با فضای سایت و کلاس آشنا شوی.
لینك ارسال به دوست
h.t
15391 بازدید 41 امتیاز